Mahesh Jadu

5,3
2 135 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mahesh Jadu

Na początku byłem na nie ale teraz uważam że ma coś co pasuje do tej roli, gdyby miał trochę jaśniejszą karnacje pokrywał by się z moim książkowym wyglądem.
Co sądzicie o Jadu jako Vilgefortz?

yenko

No, przynajmniej nie murzyn... :D

yenko

Richard Armitage wydawałby się najlepszym wyborem

Kinoman94Rdm

No Armitage to mogło być to.

yenko

brak jest - o ile pamiętam szczegółowego opisu Vilgefortza w powieści, więc jest całkiem OK

yenko

Też tak go sobie wyobrażałem.

yenko

On wygląda jak kobieta z brodą. Ma naprawdę piękne, delikatne i regularne rysy twarzy - właśnie takie kobiece. A przez tą idealnie wypielęgnowaną brodę kojarzy mi się z Conchitą Wurst.

ladywhitesnake

Taka uroda mezczyzn pochodzenia Hinduskiego. Mają ''miękkie'' rysy twarzy. Ale Vilgefortz przed wypadkiem był bardzo przystojnym, wręcz pięknym męzczyzną.

yenko

Najatrakcyjniejszy z całego doboru ról członków Kapituły :D

yenko

Wygląd wszystkich postaci jest pozmieniany, więc nie będę się czepiała o wygląd pana Jadu w roli Vilgefortza. Aczkolwiek uważam, że nie pasuje do tej roli, pod względem gry aktorskiej- może się jeszcze rozkręci, choć wątpię. Lubiłam go w "Marco Polo", ale grał tam innego rodzaju postać.

Kenna022

Czy ja wiem, czy innego rodzaju postać? Też grał manipulanta, który wydawał się dobry i wspaniały, a okazał się dupkiem i głównym antagonistą serii

yenko

Wkurza mnie, jak poprowadzili jego postać, ale sam aktor jest super.

yenko

Beznadziejny i teraz pytanie: czy dostał taki skrypt czy jest słabym aktorem? Właściwie najważniejszy antagonista, sprowadzony do roli kochasia biegającego po loszkach w pidżamie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones