Maisie Williams

Margaret Constance Williams

8,4
18 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maisie Williams

On ma aż 16 lat rocznik 97 to mogła by być moja dziewczyna (jestem rocznik 93) aż coś
niemożliwego że tak dziecinnie wyglądająca osoba ma tyle lat, ja jej dawałem masz 12 lat

Pawel4323

Większość dziewczyn się po prostu postarza, daje tonę niepasującej tapety, farby do włosów, opaleniznę (wbrew pozorom strasznie postarza). Wystarczy by tego nie robiły a już by wyglądały młodziej, a teraz większość dziewczyn z naszego rocznika (ja też 93) jak kilka lat temu wyglądały 28 latki. Serio mówię z tym co postarza, opalałam się i wg od 18 i wtedy nie miałam problemu z kupnem alkoholu, po 18 przestałam mam 20 i się już kilka razy mnie pytali do jak po pierwszej klasie liceum czy dopiero idę po wakacjach :)

Pawel4323

Hmm.. Nie koniecznie oglądałam kilka wywiadów z nią, przejrzałam jej Twitter, i w sumie wygląda na te 16 lat.

Pawel4323

Chciałbyś mieć ją za dziewczynę, co? hue hue

DiegoGonzales

Nie, ja akurat gustuje w rudych :p-

Pawel4323

A ja bym zbrzuszył z przyjemnością :)

DiegoGonzales

No Panie ja nie mówie że nie, tylko po prostu wole rude ale jakbym miał u niej szanse to czemu nie :P

DiegoGonzales

Chciałbyś być w ciąży??

PLEJER186

Nie, chciałbym być ojcem jej dziecka. Czytaj ze zrozumieniem xD

PLEJER186

plejer z mistrzow :)?

PLEJER186

a niech mnie

Catacombe

Jasne że Cię wezmę.

Pawel4323

Moja też by mogla być, a jestem rocznik 71. Nie wiem o co całe to larum.

barry45OO

Nie no trochę za stary jesteś chociaż nigdy nie wie się...

MatiasPL96

16 lat, więc w świetle polskiego prawa można. Tylko i wylącznie to mialem na myśli.

Pawel4323

Też się zdziwiłam szczególnie, że jej serialowa siostra Sansa w życiu prywatnym jest od niej starsza jedynie o rok, a wygląda w serialu na starszą o dobrych kilka lat... Tak samo Margaery, która w serialu wcale nie wygląda na osobę dojrzałą ma już 31 lat... Dalibyście jej tak dużo? Bo ja osobiście nigdy w życiu... No ale cóż, tak to jest z aktorami ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones