Marek Hłasko

Marek Jakub Hłasko

8,5
195 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Marek Hłasko

Co ich laczylo? to, ze jeden i drugi wybil sie dzieki obcowaniu z meskimi odbytami.
Dean byl gejem czy tam bisexem, natomiast Hlasko byl hetero, ale sie poswiecil zeby sie wybic.
Lubie go jako pisarza, ale za te gejowskie kontakty sroga pogarda.

DobryDzieciak

Fajnie.

DobryDzieciak

Znowu ktoś się naczytał jakiś głup autorstwa Miss Stanisławczyk... Ech, szkoda - może kiedyś ludzie odkryją, że Czyżewski pisał o wiele rzetelniej o Marku.

DobryDzieciak

Łączył ich też Nicholas Ray, reżyser "Buntownika bez powodu" w którym Dean zagrał główną rolę, a Hłasko sypiał z reżyserem i jego żoną z reszta też.
Dean i Hłasko nigdy się nie poznali- a mogło być ciekawie;)

MrsDean

taa, ciekawe kto kogo by dymał...

DobryDzieciak

akurat kto kogo to nie ma znaczenia....

DobryDzieciak

Niezbyt zdrowe zainteresowania.

MrsDean

To, że Hłasko przespał się z Betty Ray, to wiadomo, ale reszta... Większej bzdury nie czytałem - skąd masz takie informacje?

wuj_Jozef

z książki "Miłosne gry Marka Hłaski"

MrsDean

Czytałem z jakieś 10 lat temu (o tej bzdurze z Rayem już nawet zapomniałem), ale trzeba uważać, bo autorka mitomanka. Polecam o niebo lepszą i mniej sensacyjną biografię Czyżewskiego "Piękny dwudziestoletni".

wuj_Jozef

słyszałam wielokrotnie o tej książę ale jeszcze jej nie czytałam, ale dziękuje za propozycje;)

użytkownik usunięty
DobryDzieciak

o zmarlych nalezy mowic tylko dobrze,lub wcale,ty NIEdobry dzieciaku ,widac mamusia cie tego nie nauczyla=p

te powiedzonko jest tak samo madre jak "o gustach sie nie dyskutuje"
o stalinie tez mam nie mówić albo mówic tylko dobrze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones