Mark Ruffalo

Mark Alan Ruffalo

8,2
81 788 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Ruffalo

Jak dla mnie to on nie pasuje na Hulka, a co wy o tym myślicie??

ania94

Jak dla mnie pasuje dlatego, że nie pasuje - Bruce Banner był niepozornym profesorem, zupełnie niepodobnym do Hulka, i to było fajne. Taki Dr Jekyll i Mr Hyde.

Yugdriew

Z ust mi to wyjąłeś, pasuje bo nie pasuje

Yugdriew

Był niepozorny ale nie był tłusty;-)

ania94

Na początku też mi nie pasował, ale chyba się w końcu do niego przekonałam. Poza tym i tak za dużo go nie będzie w "ludzkiej" postaci, więc żadna krzywda się nie dzieje. Strasznie za to w roli Hulka wkurzał mnie Eric Bana. Zupełnie mi jego twarz nie pasowała.

harmless

mi podobał się Edward Norton

ania94

Mi tak samo, ale Rufallo daje radę po obejrzeniu filmu stwierdzam

loozack

Mnie natomiast Norton nie pasował najbardziej, ale może to wina danego filmu, w którym grał, bo był totalnie bez sensu.

AlexRrR

a mi Incredible własnie sie podobał

ania94

mi też Norton się podobał ale Ruffalo lepszy. Jest śmieszniejszy i taki bardziej jakby zagubiny, taki troszke ciamajdowaty. ALE TO MOJE ZDANIE kwestia gustu

harmless

Akurat Eric Bana najbardziej przypominał oryginalnego Bannera jak dla mnie.

LouisGara

ale ja mówię o Hulku. Z poprzednimi Bannerami jest taki problem, że Bana był dobrym Bruce'em, ale kiepskim Hulkiem, a Norton nie było dobrym niczym, a Ruffalo pasuje jako Hulk i jako Banner.

LouisGara

Ty miałeś w ręce komiks kiedykolwiek? Wizualnie pasował Norton najlepiej, bo jest wychudzony i cipkowaty, a Bana to kawał chłopa. Banner to chudziutki profesorek.

neo_angin

Bana z twarzy najbardziej pasował. Zdecydowanie. Na drugim miejscu Norton, bo rzeczywiście miał figurę jak oryginalny Banner, ale Eric jednak zdecydowanie lepszy.

LouisGara

Kreujesz swoje zdaniu po ogladaniu bajek o Hulku. Zobacz pierw komiks. Bana był słabym Bannerem.

Magic1997

Ale świetnie zagranym, a nie to co Norton (którego jako aktora lubię, ale tam był drewniany) czy żałosny Ruffalo (z tym swoim "ała" i uśmiechem na statku S.H.I.E.L.D.)

użytkownik usunięty
LouisGara

Kiedyś świetnie zagrałam Czerwonego Kapturka, a czułam, że byłabym wspaniałym Wilkiem. A Norton nie był drewniany. Był cipkowaty.

LouisGara

Bana był najlepszym Bannerem . Jego Hulk najbardziej mi się podobał. Te z Nortonem i Ruffalo to nieporozumienie.

ania94

Tak ale Hulka mogli nie zmieniać bo zepsuli całą magie

Magic1997

Osobiście, to początkowo strasznie mi przeszkadzało, że Hulka Norton nie gra, ale w sumie już zdążyłam się przyzwyczaić. Chociaż nadal uważam, że średnio on pasuje do tek roli :P Ale kto wie? Może pozytywnie mnie/nas zaskoczy?

ania94

Najlepszy aktor do postaci Hulka po Avengers obejrzeniu stwierdzam. Powinien grac go od poczatku i niegdy nie powinni juz go zmieniac. To jest wlasnie ten spokojny doktor, ktory cos tam jednak ma w sobie gdzies gleboko co sprawia, ze masz wrazenie, ze zielony z nim siedzi :)

użytkownik usunięty
stor

Ja także uważam że to najlepszy Hulk, w Avengers najlepiej grający według mnie aktor.

stor

Popieram. Moim zdaniem najlepszy Hulk i nie powinni go już zmieniać :)

kultowa_monia

Dokładnie, nie do zmiany. :)

stor

Zgadzam się, znakomicie się sprawdził. Utalentowany aktor:)

stor

Nawet jego słowa już w bitwie(mini SPOILER) po zapytaniu czy nie trzeba go wkurzyć odpowiada: "Ja zawsze jestem zły"

stor

dokładnie. to samo powiedziałam po obejrzeniu Hulka w wersji z Nortonem

stor

Dokładnie Ruffallo FTW.

stor

Też się zgadzam, najlepszy

ania94

Najlepszy Hulk z 3 ostatnich!

kaja

Zgadzam się z Kają :)
Fantastyczny aktor :)

Anekxxx

fantastyczny aktor. w avengersach swietnie sie spisal. :)

ania94

Zagrał Bruce'a Bannera lepiej od Nortona. Oczywiście Edward jest świetnym aktorem ale Bruce był lepiej zagrany przez Marka.

ania94

Bana pasował do roli Banner'a sylwetką ,ale zagrać go nie umiał . Norton był za chudy do tej roli , a nawet do niej nie pasował . Ruffalo zagrał dobrze i sylwetką przypominał naukowca z komiksów :P

Dymiano

Dobrze mowisz - piszesz. zgadzam sie

ania94

Mark odtworzył ślamazarnego intelektualistę, nieco zaszczutego, który jest zmęczony swoim fascynującym alter ego - czyli Bruce Banner na 100%

smihu

Zgadzam się. To również najbardziej ludzka postać w tej ekranizacji. Uważam, że świetnie się spisał w tej roli, sprawił, że można się trochę utożsamić z tą postacią.

ania94

pasował mi do Bannera od razu - zwłaszcza o obejrzeniu zwiastunów i obejrzeniu zdjęć z planu, ale obawiałam się jaki Hulk powstanie w filmie.
Obawy poszły się schować - NAJLEPSZY Hulk jaki powstał. W końcu idealnie go zrobili!

NatisoN

Bo byl w (CGI) jak by zrobili poprzedniego w tym to bym byl bardziej zadowolony bo jakos komiksowy image Hulka nigdy mi sie nie podobal.

ania94

jak dla mnie najlepszy

ania94

Najlepszy do tej roli.

ania94

Pasuje idealnie!!!! Myślałem, że nikt nie będzie pasował równie dobrze co Edward Norton, a tu bach! Miłe zaskoczenie :) Nowy Hulk z Ruffalo w głównej roli :) I hope so

ania94

jak dla mnie to najlepszy Hulk

ania94

Mi pasował. On i Downey Jr. zagrali najlepiej w tym filmie.

monkaaa85

Popieram wszystkie powyższe odpowiedzi.

syrahion

ależ kompromizm :)

ania94

na początku też mi nie pasował do tej roli
ale po obejrzeniu filmu, nie wyobrażam sobie już innego aktora jako Hulka
zagrał świetnie

ania94

najlepszy Hulk zdecydowanie, albo właściwie najlepszy Bruce Banner, dziwię się dlaczego on nie zagrał go w tych poprzednich filmach, jest najfajniejszy :)

pawel_b007

Zgadzam się z Wami, że Rufallo świetnie zagrał i świetnie pasuje do roli Bannera ;-) Urzekło mnie to, że był taki niepozorny, nieśmiały i tajemniczy- fajnie to aktor oddał. Oby grał Hulka ile tylko się da ;)

cinek_1988

Według mnie najlepszy Hulk. Mark Ruffalo wpasował się najlepiej w tą rolę. Liczę, że w kolejnych odsłonach pojawi się ponownie. :D

ania94

Najlepszy aktor na Hulka jakiego w życiu oglądałem. szczerze to już lepiej chyba nie dało się wybrać bo gość zagrał postać Hulka po prostu perfekcyjnie. A żadko mi się zdarza tak doceniać jakiegoś aktora. Twarz przede wszystkim pasowała, gesty, ruchy, gra aktorska wspaniała. Spokojny cichy doktorek z bestia w środku. Naprawdę ktoś kto wybrał tego aktora na Hulka to trafił w dziesiątke. Oby grał Hulka non stop, a poprzednie cześci to najlepiej niech komputerowo wstawią tego aktora bo po prostu jest do tej roli stworzony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones