Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Co ona do cholery robi na 93 miejscu w TOP 100 ...

Milten_3

Jezu ile można takich samych tematów zakładać? To było już chyba wałkowane z milion razy i zawsze wraca jak bumerang jak tylko Marta znajdzie sie w pierwszej setce. Wiele osób już na to odpowiadało ale powiem raz jeszcze w imieniu ich wszystkich: Top 100 to zestawienie najpopularniejszych a nie najlepszych aktorów/aktorek/twórców filmowych. Marta jest obecnie popularna i dlatego takie wysokie miejsce a poniewaz jest to polski portal to tym bardziej się dziwić nikt nie powinien. Mam nadzieję, że ta odpowiedź Cię sadysfakcjonuje.
Pozdrawiam.

VisitorQ

A sorry zapomniałem że to POLSKA i tutaj rola w jednym gównianym serialu przynosi zajebista popularnosc ...

Milten_3

A czy gdzieś indziej na świecie jest inaczej?

Milten_3

Jeśli już jakimś cudem pojawiła się w tym topie to nawet w tym kretyńskim kraju powinna być co najwyżej na 99 miejscu i ani miejsca wyżej, bo aktorka z niej taka, jak z koziej rakietnica! Nie każdy kto ukończył PWST ma prawo nazywać się aktorem ! Co gorsza takich 'aktorów' w Polszcze jest więcej, ale - jak kraj tacy 'aktorzy' !

cOOba

No ile można powtarzać, że ten Top 100 to jest zestawienie nie najlepszych aktorów/twórców filmu tylko tych najpopularniejszych! Marta jest popularna to jest na na tej liście. Przestanie być to z niej spadnie. Taka jest kolej rzeczy i tego się nie zmieni. To raz. A dwa to mógłbyś nie nazywać tego kraju kretyńskim, to jest jednak Twój kraj i jak Ci się nie podoba to możesz z niego wyemigrować zmienić obywatelsto i bedzie git majonez. Oczywiście ma on pełno wad ale nie ma państwa idealnego. Acha i niestety każdy kto skończył PWST i ma na to papierek może się nazywać aktorem a to jakim jest to już zależy tylko od niego. I jeszcze jedno: "jaki kraj tacy 'aktorzy'" jakby w innych krajach byli sami wybitni aktorzy, a poza tym Polska ma przecież wielu, naprawde wielu bardzo wybitnych aktorów i to nawet tych młodszych.
pozdrawiam.

VisitorQ

Nie chcę toczyć wojen, ale....

'...A dwa to mógłbyś nie nazywać tego kraju kretyńskim, to jest jednak Twój kraj i jak Ci się nie podoba to możesz z niego wyemigrować zmienić obywatelsto i bedzie git majonez...'

Raz: To, że mieszkam w tym kraju NIE ZNACZY dla mnie że to mój kraj.
Dwa, a właściwie 'raz cd': Gdybym mógł wyemigrować z tego kraju to już dawno bym to zrobił (nie raz i nie dwa się nad tym zastanawiałem).
Trzy (a właściwie dwa): 'Niestety każdy kto skończył PWST i ma na to papierek może się nazywać aktorem' - aktorem to może być np.

- Jerzy Trela
- Jerzy Stuhr (Maciej jest zresztą też niczego sobie, choć nie wiem, czy nie większy z niego kabareciarz, niż aktor)
- Marek Kondrat (choć już niestety nie, nad czym boleję)
- Jerzy Trela
- Henryk Gołębiewski
- Krystyna Janda
- Krzysztof Majchrzak
- Piotr Machalica
- Grażyna Szapołowska
- Damięcki (ale Damian i Maciej) nie Mateusz i koszmar Matylda)

(jeszcze parę nazwisk zapewne by się przypomniało), ale nie 'to coś' !
Kończy takie coś jak 'przedmiot wątku' Żmuda, czy [równie 'utalentowana'] Naruszewicz PWST i trzeba ją znosić na ekranach bo przecież wszędzie musi się wcisnąć !

Jeśli uważasz, że 'Polska ma przecież wielu, naprawde wielu bardzo wybitnych aktorów i to nawet tych młodszych' - to wymień mi tu parę nazwisk, tylko nie wyjeżdżaj mi tu z takimi ewenementami, jak wspomniani już wyżej Damięccy. Zapewne kilka by się znalazło, ale sądzę, że można ich policyć CO NAJWYŻEJ na palcach jednej ręki. No, ale czekam na twoją odpowiedź, skoro uważasz, że 'Polska ma przecież wielu, naprawde wielu bardzo wybitnych aktorów i to nawet tych młodszych' bo ja jakoś wybitnych aktorów młodszego pokolenia nie widzę, a co najwyżej dobrych (choć nie wiem, czy i to nie zbyt szumne określenie).

cOOba

Ja też wojen toczyć nie chcę bo wierzę, że wszystko można spokojnym słowem załatwić tylko czasem się deneruję jak ktoś ciągle się wkurza na temat tego kto jest a kogo nie ma na top 100. Jestem tu troszkę i to wiem a Ty skoro jesteś tu już tak długo to powinieneś to wiedzieć. To tak kwestią wyjaśnienia a teraz meritum sprawy.
1. Jak to nie jest Twój kraj to po co go obrażasz?
1 a) nie zastanawiaj się tylko wyjedź :p
2. No niestety ale każdy kto skończy PWST i ma tytuł magistra sztuki to może się tytułowac mianem aktora. Taka jest prawda i pogódź się z nią.
3. Nie nazywaj może osób 'to coś' bo sobie na to nikt nie zasłużył.
4. Trzeba ją znosic na ekranie? To nie oglądaj! "bo przecież wszędzie musi się wcisnąć " naprawde? Ostatnimi czasy Marta grała w jednym serialu i jednym filmie i to nazywasz wszędzie? Film narazie tylko w kinach był więc mogłeś na niego nie iść a jak będzie na DVD to nie wypożyczaj. A serial leciał raz w tygodniu więc ogladać też nie musiałeś. Więcej produkcji ja tam nie widze. A poza tym tak na marginesie to chyba oczywiste, że jak ktoś jest popularny to producenci będą chcieli go zaangażować do kolejnych filmów/seriali itd. Normalna kolej rzeczy stosowana wrzędzie i zawsze więc nie wiem po co robić z tego takie halo. Ja osobiście nie przepadam się dajmy na to za Orlando Bloomem i jakoś nie wznosiłem rebeli przeciwko jego udziałowi w wielu produkcjach na przestrzeni kilku lat.
5. Młodzi zdolni? prosze bardzo:
Borysz Szyc (choć ostatnio chyba nie ma szczęścia do ról)
Karolina Gruszka (wśród pań to najzdolniejsza)
Paweł Małaszyński (już widzę Twój ironiczy uśmiech ale trza przyznać, że jest niezły choć sam przyznam, że chyba się kończy nad czym niestety ubolewam)
I mój ulubiony czyli Marcin Dorociński (komantarz moim zdaniem zbędny)
To tylko kilku a zresztą nie od razu zbudowano Rzym i nie każdy rodzi się drugim Brando czy De Niro.
I jeszcze tak kwestią wyjaśnienia zdania które widzę, że Ci się spodobało: "Polska ma przecież wielu, naprawde wielu bardzo wybitnych aktorów i to nawet tych młodszych" chodziło mi że w tym są też ci młodsi a nie, że to oni w większej mierze. Źle sformułowałem za co przepraszam. A wybitnych aktorów ogólnie to Polska ma naprawde wielu ale tego chyba nie muszę udowadniać wymieniając ich.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że ma wypowiedź Cię usadysfakcjonuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones