Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Dajcie jej spokój! Szkołę skończyła i ma prawo grać. Oczywiście może się nie podobać jej
gra, ale po co wypisywać tyle okrutnych słów! Jak można tak o kimś pisać jak Wy tutaj po
niej jedziecie? Kim Wy jesteście ludzie? Wczoraj byłam na "Stawce.." i muszę Wam
powiedzieć, że zagrała dobrze. Świetna była w tej roli, o!

martagol

HEJ martagol

Po prostu jest zbyt dobra i zazdrość ich zżera.Jak ktoś nie ma pracy,jest biedny jak mysz kościelna i całymi dniami nic nie robi tylko trzaska po klawiaturze kompa to takie są skutki uboczne.Zawiść,zazdrość, złośliwość,brak kultury a może i jakiś rodzaj zboczenia plus narkotyki robią z nich namiastki człowieka,a pożniej masz efekty.Szkoda mi zawsze takich ludzi,ale co zrobisz,ich nie sieją ,sami rosną.
POZDRAWIAM

roberthiszpan

Też mi się wydaje, że ludzie są niezadowoleni ze swojego życia i próbują wyżyć się na kimś za swoje niepowodzenia. Przerażą mnie to czasem w jakim świecie żyjemy...

martagol

Zgadza się, ma prawo grać i nieładnie jest tak po kimś jeździć tylko dlatego, że jak na razie, najlepiej jej wychodzi, odgrywanie samej siebie, w w innych wypadkach niestety, jej gra aktorska pozostawia wiele do życzenia, ale dziewczyna młoda, ma czas by się jeszcze przyłożyć i rzeczywiście zabłysnąć. Na razie zasłużona trójka.

martagol

Ten portal służy ocenianiu filmów i aktorów. A cóż innego robię? Jest słaba. Oceniam nie na podstawie wyżycia się na kimś, a na podstawie podsumowania filmów, które z ta aktorką zobaczyłam. Niestety każda jej gra aktorska pozostawia wiele do życzenia. Ale oczywiście zgadzam się z tym, że zawiść oraz ocenianie innych jest Polską cechą narodową :).

martagol

Nikt tu się na nikim nie wyżywa, ten portal powstał po to, by oceniać filmy i aktorów. Skoro aż tylu ludzi pisze, że Żmuda-Trzebiatowska grać nie potrafi, to widocznie tak jest. Zazdrość? Nie widzę powodu, by jej zazdrościć. No bo niby czego? Urody, która za kilka lat bezpowrotnie przeminie? Aktorką przez duże A nigdy nie będzie. Nie ma talentu i tyle. Dziewczyna pomyliła się z powołaniem.

sympatyczny_chochlik

Sympatyczny chochlik jest taki żart w eterze iż aktorki to nic innego jak modelki którym nie udało się dostać pracy na wybiegu. Coś jest na rzeczy ponieważ Marta Żmuda Trzebiatowska lepiej sie czuje nie w towarzystwie kamer na planie filmu, a kamer dziennikarzy telewizyjnych.

martagol

ja tam nic do niej nie mam, po prostu jej nie trawię, jest taka bezpłciowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones