Michał Żebrowski

7,8
18 324 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

1. Szyc,Karolak,Pawlicki,Żebrowski
2. Adamczyk-Machalica-Malajkat
3. Grabowski
4. Pazura-Linda-Englert/zawsze gra tak samo.

anty_tandetni

Z wszystkim się mogę zgodzić ale Machalica, Englert, Adamczyk i Linda to nie wiem czym sobie zasłużyli na obecność w tym rankingu.

anty_tandetni

Co do Karolaka mogę się zgodzic.Ale Pazura,Grabowski i Żebrowski ?

anty_tandetni

Raczej wymieniłeś czołówke polskich aktorów a nie najgorszych znawco;/

anty_tandetni

Z dwoma pierwszymi się zgodzę, raczej nie mają nic ciekawego do zaoferowania przy czym Szyc jeszcze jakoś wypadł w Vinci
Pawlicki- Czas honoru, Żebrowski chociażby Ogniem i Mieczem. Adamczyk- niezapomniana rola Karola Wojtyły, Malajkat ponownie Ogniem i Mieczem. Dalej.. Grabowski prześmieszna komedia Zróbmy sobie wnuka. Pazura.. Bronić będę jedynie Radka ze względu na jego grę w Demonach Wojny wg Goi chociaż i rola Cezarego w Kilerze przypadła mi do gustu. Linda: Pan Tadeusz, Sara. Englert: Kiler, Katyń i Kolumbowie dajmy na to. Ludzie których wymieniłeś to zdecydowanie czołówka polskiego kina, chociaż co się jeszcze komu podoba. To, że aktor zagrał w jednej szmirze nie czyni go złym aktorem.

mejsik

Hehe oni chyba zostali tam umieszczeni ze względu na swój wizerunek a nie grę aktorską :)

anty_tandetni

To jakieś obzydlistwo. A może znasz jeszcze kogoś, bo wpisałeś wszystkich, którys zobaczyłeś w kinie częściej niż raz i dzieki temu zapamietałeś.

anty_tandetni

Tandeta to bije od ciebie szary człowieku, pokaż swoje umiejętnośći ... Wymień a lepiej pokaż, bo gadać to każdy potrafi ... A do Żebrowskiego, Adamczyka, Englerta, Grabowskiego itp. to znasz to powiedzenie: do pięt nie dorastasz !!!

anty_tandetni

Absolutnie się nie zgadzam. Wymieniłeś najlepszych aktorów

joannapacula1957

widać jak się znasz na aktorstwie... w ogóle !!!

marichuy94

Może i znawcą kina nie jestem ale jeśli ktoś pisze że Grabowski to zły aktor to muszę się temu sprzeciwić. Albo Machalica, ktoś kto tak pisze w ogóle nie zna się na kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones