Michał Żebrowski

7,8
18 324 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

= OSCAR za rolę pierwszoplanową !!! Ta jego twarz, mimika, głos... on cały, jego artyzm. Poprostu niesamowity artysta, idealny.

1vinga

Kpisz czy to nedzna prowokacja? Atrysta ten pan nie jest i juz nie bedzie-jest tylko rzemieslnkiem, ktory kasuje pieniazki i gra wszedzie tak samo. A artysta tworzy za kazdym razem, inna od poprzedniej, kreacje. Trela, Radziwillowicz, Pokora, Pietraszak, Lomnicki, Wilchelmi-to byli Artysci. Pan Z. moze Im buty czyscic.

Montenegro

Wiesz, nie interesują mnie Twoi ulubieńcy. Michał Ci przeszkadza Twoja strata. Ja też mam wymieniać kolejnych, których cenię bo nie przepadam za juniorem i seniorem Damięckimi jak i kolejną rodzinką Peszkami czy Nowickimi, te klany też nie maja talentu a kasę jak najbardziej zgarną, pojawiając sie tu i ówdzie, więc nie pisz kogo należy a kogo nie. Tobie Michał przeszkadza a drugi poszedłby za nim na koniec świata. Tak to już jest.

1vinga

Widze ze znowu mam watpliwa przyjemnosc ,,dyskutowania´´ z osoba, ktora ma problemy z czytaniem+rozumieniem tego co czyta. Aktorow, ktorych wymienilam nie nazwalam ,,moimi ulubiencami´´- Ci Panowie zasluzyli sobie na miejsce w panteonie Artystow- do ktorych Twoj ulubieniec jeszcze nie trafil i mysle ze juz nie trafi (chyba ze zejdzie ze tego piedestalu pychy na ktorym sam sie postawil). Wymieniasz natomiast Damieckich Peszkow i Nowickich, ktorzy mnie osobiscie sa obojetni i ktorych w swoim poscie nie wymienilam. W ogole Twoj post jest malo zrozumialy-np. o co Ci chodzi w tym miejscu: ,,Ja też mam wymieniać kolejnych, których cenię bo nie przepadam za juniorem i seniorem Damięckimi jak i kolejną rodzinką Peszkami czy Nowickimi, te klany też nie maja talentu a kasę jak najbardziej zgarną, pojawiając sie tu i ówdzie, więc nie pisz kogo należy a kogo nie.´´ Przeczytaj sama to co napisalas i ,,przetlumacz´´ mi to na polski bo masz chyba problemy z logika w pisaniu albo tak bardzo Cie oburzyl moj post ze pisalas jak leci...

Montenegro

Daj spokój dziewczynie.....Jest w okresie bezkrytycznego, cielęcego zachwytu :-) Pierwszym idolem wielu dziewcząt w dzisiejszych czasach jest Justin Bieber, potem Justin Timberlake, potem Michał Wiśniewski, potem Michu-Miś-Żebrowski /model/, potem Kubeks Wojewódzki, a potem niektóre mądrzeją jak ze wstydem stwierdzą jakimi miernotami się zachwycały....Zdecydowanie fajniejsze są miłośniczki ludzi naprawdę utalentowanych-Michael Jackson, Brad Pitt, Russel Crowe, Zbigniew Cybulski, Tony Hopkins, Bob de Niro, itp...Niestety fanka Justyny Timberlake albo Miśka Modela nie wie kim są ci drudzy ;-) Misiek do emerytury będzie wysokim modelem bez wyrazu...Ten sam typ co Małaszyński, Rafał Królikowski, Kuszewski, itp...z wyglądu i charakteru podobny zupełnie do nikogo...Charyzma meblościanki...

lisoszakal

Oj Lisku, Lisku! Nie dajesz za wygraną, pilnujesz, atakujesz ... a mnie nawet nie znasz. Gdybyś zerknął na mój profil to byś wiedział, że Russela uwielbiam (wzrusza mnie, rzadko rozbawi), Pitusia (wzrusza i ciut więcej bawi), Hopkins (ani jedno ani drugie ale talent ma), King M. J. (wspaniały człowiek), Cybulski ? - wolę Olbrychskiego; de Niro ? - talent, ale wolę inne talenty: J. Law, M. Dorociński, D. Washington, M. Gibson, H. Ford, C. Costner, J. Irons., R. Fiennes, D. D. Lewis i wielu wielu innych wspaniałych (jeżeli chodzi o mężczyzn). Jak widzisz, Ty masz swoich ulubieńców ja swoich. Ale daj spokój, nie czepiaj się Michała (tego Michała bo wplątałeś też Michała Wiśniewskiego, który pasuje tutaj jak słoń do składu porcelany). Michał Żebrowski to człowiek niezastąpiony, jest utalentowany nie mniej ani więcej niż ci, których wymieniłam. Każdy z nich przejawia geniusz w tym co robią. Ps. Zależy jaka meblościanka :) Ps. 2. A kobiety z talentem? - która Ci tak strasznie przeszkadza a którą uwielbiasz? Ps.3. Ale dzisiaj piękny jesienny dzień więc przyjemnych chwil życzę ...

1vinga

Ooookeeey...SORRY!!! Wiadomo, że to było droczenie się z tymi Justynami. Tym bardziej mnie boli, że na ich tle nie widzisz jak Misiek odstaje aktorsko....Myślę, że lubisz ten typ urody u faceta i stąd Twój brak krytycyzmu. Ja mam to samo w stosunku do kobiet ;-) Z tych co wymieniłaś najsłabszy jest Denzel, duuużo najsłabszy :-) nie trafia do mnie ten chłopiec, ale Miśkowi do niego brakuje jakieś kilka mln. lat świetlnych. Nie możesz jednocześnie lubić Russela czy Brada i mówić, że Michu w "Pręgach" był zabójczy...Był tragiczny, bo jest aktorem tragicznym...niestety...Ale OK, jeden lubi salceson, inny nie lubi, przecież nie będę Cię na siłę przekonywał, że sushi może być lepsze...;-) Zgoda narodowa! Co do kobiet z talentem...Trudno mi znaleźć w naszym kinie kobiecy odpowiednik Misia...Musiałbym się zastanowić...Poważnie zastanowić...Długo i poważnie...Tak naprawdę przemyśleć sprawę...Również miłego dnia, pełnego przyjemnych chwil życzę!

Montenegro

Widać kto tu ma problemy z czytaniem i rozumieniem, ja tylko napisałam, a jeżeli jestes w miare inteligentna to powinnaś to ogarnąć. Wiesz, czasem piszę od tzw. niechcenia. Napiszę bo troche muszę, ale mi nie zależy, bo nie przepadam dyskutować z kims kto nie przyciąga mojej uwagi, rozumiesz. Chyba też tak masz, nie przepadasz za kimś to mu to w jakiś sposób okazujesz, albo lekceważeniem słownym, albo zachowaniem pełnym ignorancji itd. itd. Ja mam ważniejsze sprawy w życiu niż takie dyskusje. Jak mi bardzo na czymś zależy to wtedy działam w 100 % z dokładna starannością. Czyli wiesz, średnio mi zależy na rozmowie z Tobą, ale skoro coś tam piszesz no to ja również coś tam się odzywam. Twoje zdanie "Ci Panowie zasluzyli sobie na miejsce w panteonie Artystow- litości !

1vinga

Staję w obronie. Mi również bardzo imponuje talent Żebrowskiego - tak samo jak jego uroda. Ubóstwiam go najbardziej w kreacji z "Pana Tadeusza". Mam słabość do przystojnych młodzieńców :D a on był wówczas przeuroczy.

1vinga

Dalej nie kumam Twoich wypocin- cyt. ,,ja tylko napisałam, a jeżeli jestes w miare inteligentna to powinnaś to ogarnąć. ´´- wyjasnij co mam ,,ogarnac´´ moja inteligenta inaczej rozmowczynio. Gubisz sie dziecko w tym co piszesz ale najgorsze jest to ze po napisaniu nawet nie raczysz spojrzec krytycznie na to co wypisujesz. Widze logike ,,Walesy´´ cyt.,,Wiesz, czasem piszę od tzw. niechcenia. Napiszę bo troche muszę, ale mi nie zależy, bo nie przepadam dyskutować z kims kto nie przyciąga mojej uwagi, rozumiesz. ´´ No wlasnie nie rozumiem tego co piszesz- rozumiem ze przyciagnelam Twoja szanowna uwage tylko dalej nie wiem czy Ci zalezy czy moze znowu piszesz od niechcenia. Postronnych widzow naszej dyskusji informuje z w tej chwili dyskutuje z 1vinga w Jej stylu i zgodnie z Jej logika( czy moze brakiem logiki) , w kazdym razie - prosze nie regulowac monitorow,-) Kolejny Twoj cyt.,, Twoje zdanie "Ci Panowie zasluzyli sobie na miejsce w panteonie Artystow- litości !´´ ale ze co litosci-ze nie zasluzyli czy moze nie wiesz co znaczy slowo panteon? W sumie kazde Twoje zdanie to perelka - i Kazde powinnam zacytowac ale wiesz co( tez przejde na taki psiapsiolkowy ton) zacytuje Cie ostani raz ,,wiesz, średnio mi zależy na rozmowie z Tobą, ale skoro coś tam piszesz no to ja również coś tam się odzywam.´´ Pozdrawiam ozieble.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones