Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

W teledysku do 'Dirty Diana'. Co to za laska tam łaziła? Strasznie mnie to ciekawi. Wiecie?

klaudiar26

Nie wiem czyje, ale teledysk jest świetny. ;]]
A piosenkę to normalnie kochamm!!!

klaudiar26

o ile dobrze pamietam to w tym teledysku wystapila Sheryl Crow i zdaje sie, ze te biodra naleza wlasnie do niej ;)

Lukaszx

to nie była Sheryl Crow tylko Tatiana Thumbtzen. Wystąpiła też w teledysku The Way you make me feel.

cameron88

Jedno jest pewne ze była to albo Tatiana Thumbtzen albo sheryl Crowe :)

klaudiar26

"to nie była Sheryl Crow tylko Tatiana Thumbtzen"

a mozna wiedziec skad ten wniosek ? Bo jej nogi Ci bardziej do niej pasuja ? Bo przeczytalas te info na jakiejs stronce i identyczne pojawily sie na kilku innych ? Ja sie opieram na tym co przeczytalem dawno temu gdzies tam a nie na swoich domyslach i jestem prawie pewien, ze Tatiana to nie byla...
Specjalnie dla Ciebie znalazlem tez bardziej aktualne info, ktore zdaje sie to potwierdzac - http://en.wikipedia.org/wiki/Dirty_Diana
Sorki, ze sie rozpisalem ale wkurza mnie kiedy ktos pisze w tak twierdzacy sposob nie argumentujac tego ;)

Lukaszx

Są powyżej pewnie miał dobre chęci ale szkoda ze nie dał linka który jest napisany po polsku a nie po angielsku. Znalazłam sobie to po polsku i tam nie ma żadnej wzmianki o pani Tatianie. A tak na marginesie to po co założycielowi tego tematu informacja o tym "czyje to biodra?" jeżli oczywiście mozna wiedzieć?

saska_a

pewnie ciekawość xD
W między ujęciami z Michaelem są ujęcia kobiety (Sheryl Crow) [1]

tak po polsku trochę z tej stronki...:)

klaudiar26

Lisa Dean "The legs on Michael Jackson's 1987 music video "Dirty Diana" belonged to Lisa Dean. She was picked among hundreds of auditioning girls. Dean's only complaints about making "Dirty Diana" were earning only the standard $300 per day for the two-week gig and working in that confining outfit."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones