Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

http://www.youtube.com/watch?v=zjGtTUfPcI4
co o nim myślicie ?
Mnie osobiście się podoba ;)

GoldenxEyex

nie jest zły.. ale Hold My Hand bardziej mi się podoba ;))

GoldenxEyex

Mnie się nie podoba. Z dwojga złego juz Hold my hand lepsze, nie wspominam oczywiście że teledyski MJa były o wiele wiele wiele wiele lepsze :)

olka2210

Mnie się w ogóle nie podoba, pomińmy fakt, iż jest po prostu tandetny. Najgorsze jest to, że sępy zarabiają na Nim pieniądze, po śmierci, wygrzebują stare kawałki, które publikują i kręcą teledyski, robią mnóstwo kasy, na swoje cele i nie potrafią po prostu dać Michaelowi spokoju. Krew mnie zalewa. Pomijając już fakt, że piosenka nie jest śpiewana przez Michaela (jak zresztą większość utworów z albumu "Michael") a przez Jasona Malachi.

lhunfeniel

Skąd twierdzenie, że jest śpiewana przez Jasona Malachi, ja w ogóle nie widzę tak wielkiego podobieństwa w ich głosach. Sam artysta zaprzeczył jakoby to on śpiewał te piosenki, podobno wkradziono się na jego facebooka umieszczając fałszywą informację.

GoldenxEyex

Ta piosenka jest spoko z reszta sam Michael powiedział że często nie che się dzielić swoimi utworymi w obawie że nie spodobają sie innym. oczywiście ostatnie szlify powinien nadać mu sam mistrz.
Osobiście traktuje ten teledysk jako ukłon w jego stronę a sama piosenka jest fajna. HMH tak samo jest spoko ale to tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones