Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

myśle że każdy fan Michaela powinien zobaczyc ten film pt ILLUMINATI PRZEMYSŁ MUZYCZNY Na pewno nie było tak jak zostało to przedstawione przez media tylko zginął z ręki innych osób.. to taka ciekawostka dla fanów

Przestań sobie głowę zatruwać jakimiś iluminatami i wszystkimi bzdurami z tym związanymi......

użytkownik usunięty
Rossoneri1

myślisz ze to ściema ?? film przedstawiał wszystkie fakty bardzo prawdopodobnie.. tak jakby była to prawda..

Na tym to polega, na manipulacji.
Tak samo jak zdarzenie z 11 września w którym brali ponoć udział iluminaci.
Albo na YT można znaleźć fajnie spreparowany dokument z którego wynika że 2 pac żyje :D
Jest to jedna wielka ściema ludzi którzy wierzą w jakieś bzdury o teoriach spiskowych. mam na myśli tych którzy rozsiewają takie ploty i doskonale rozumiem że bardzo łatwo się nimi zarazić / ulec.

To wszystko jest tak fajnie podane że aż Che się w to wierzyć.....robiąc nam wszystkim wodę z mózgu....

użytkownik usunięty
Rossoneri1

no właśnie masz racje wszystko jest pięknie i bardzo prawdziwie przedstawione tak że masz po prostu uwierzyc i wszystko jest oparte zawsze na jakis innych faktach..

myślałam zawsze ze to prawda co pokazuja w tych wszytskich filmikach nigdy nie brałam pod uwage tego ze komus moze celowo zależec na tym aby wprowadzic innych ludzi w błąd ale faktycznie lepiej nie wierzyc we wszystko co sie widzi..

użytkownik usunięty

Widziałam i wiele razy już poruszałam temat illuminatów. Nie wiem czy to prawda czy nie. Media i prasa niszczyły w okropny sposób wizerunek Michaela. Prawdziwi fani jednak nie wierzą w głupie plotki na jego temat! Był wspaniałym artystą o wielkim talencie i również wrażliwym człowiekiem, który posiadał czułe serce dla innych.

http://www.youtube.com/watch?v=86rrpTnYcpI Jego ostatni wywiad. Jeśli ktoś go jeszcze nie widział, polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones