Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

MJ miał Trójkę dzieci!!! Syn- Prince Michael Joshep Junior
Córka- Paris Michael Katherine
Syn- Prince Michael Joshep II zwany Kocykiem(z ang. Blanket)

A ten nastarszy chłopiec? Raper, czasem z Michaelem występował. Na pogrzebie siedzi obok matki Michaela, czasem na zdjęciach jest razem z Michaelem i resztą jego dzieci. I podobieństwo obu Princów do niego takie, że muszą być spokrewnieni. Ale jak pojawiają się jakieś dedykacje dla dzieci, to tylko dla trójki, którą wymieniłaś, więc dziwna sprawa.

użytkownik usunięty
Safo

Nie wiem, czy dobrze myślę, ale może chodzi Ci o Tito? Jeśli tak, to on jest kuzynem dzieciaków MJa, bo to syn jednego z braci Michaela.

Nie, o Omera Bhatti - norweskiego rapera. Nijaki Joe Jackson potwierdził, że to syn Micheal.
http://www.reviewstl.com/joe-jackson-confirms-that-omer-bhatti-is-michael-jackso ns-son/
Wiesz, mnie normalnie nie interesuje życie gwiazd, ale tu zdziwiło mnie, że niby syn, podobieństwo jest niezaprzeczalne, ktoś potwierdza, pojawia się na zdjęciach z MJ i jego dziećmi, jest na pogrzebie obok matki MJ, ale oficjalnie dalej mówi się o trójce dzieci...

użytkownik usunięty
Safo

Aaaa, no tak, o nim też zapomniałam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones