Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

fajnie, że jest na 6 miejscu w TOP 100.! żal

quentinka

Żal to z Ciebie jest. Jeszcze większy żal niż ten ...(cenzura) ranking!
Zresztą widać, że nie odznaczasz się zbyt dużą inteligencją, zakładając tak bezsensowny temat. Każdy mądrzejszy wie, że 6 miejsce to jest ''czarna dziura''. I że ten, kto wchodzi do top100 z wysoką średnią, trafi na te szóste miejsce. I kij wam w oko.

Carrabana

no sorry bardzo... ale to aż w oczy razi jak się widzi taką marną gwiazdeczkę obok Pacino, De Niro i wyżej niż Freeman czy Norton! Wpadła tam i zaraz wyleci zapewne! Tobie również kij w... :|

quentinka

ale taki już jest filmwebowy mechanizm, że osoba, która przekracza liczbę 1000 głosów trafia do czołówki rankingu ;) pare dni i to się "ustabilizuje", nie ma się po co emocjonować ;)

The_Carnival_Is_Over

Parę dni??? Ja jej daję jeszcze parę godzin.

mt2003___

Ja mógłbym jej dać coś innego.

quentinka

Momoent, chwila i zaraz jej 1 wystawie.

quentinka

jeszcze większy żal.pl jest wtedy, jak nie znając aktorki wystawia się jej 1, byle by spadła w rankingu

quentinka

Widać, że nie siedzisz tu zbyt długo. 6 miejsce to taka dziura. A zresztą po jakiego borowika komentować coś tak głupiego? Chyba Ci się nudzi. I z poważaniem -wypraszam sobie kije w ... Widać że masz kompleksy.

Carrabana

Oczywiście, sam jesteś zakompleksiony i wydaje Ci się, że jeśli kogoś "objedziesz" to będzie Ci lepiej... brawo dla Ciebie! Gratuluje!

quentinka

Pff.. Umiesz czytać, tzn. że coś tam jeszcze masz! Chyba jednak nie czytasz ze zrozumieniem. Nick Carrabana jest rodzaju żeńskiego, prawda? Może nie odróżniasz, bo Ty jesteś rodzaj nijaki!

quentinka

i po co to komentujecie jak i tak zaraz ona spadnie, a komentarze zostaną, żal mi was dzieci neo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones