Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis
Amator_Filmowy

ale czego? uroda to przecież dar od boga albo dobre geny..

culdesac

Szczerze, to miala to być prowokacja, bo duzo dziewczyn jak widzą kolesia to tak piszą: "uczcie sie faceci od niego !!!" albo cos w tym stylu.
Jeszcze nigdy na moj post nie odpowiedzialo tyle ludzi, wiec prowokacja w sumie się udała, chodział w ogole tego nie podejrzewałem.
Wczesniej tego nie widzialem, bo bardzo dawno sie nie logowalem, głównie imdb...com przeglądałem. Teraz loguje sie i nice ludzie. Wiecej odpowiedzi.

A Wy dziewczyny hmmm.... uczcie sie od niej ;p

Amator_Filmowy

Aha i jeszcze jedno.
Z każdej dziewczyny po moich obserwacjach można zrobić piękną kobiętę.
Najważniejsze dla mnie i to co mnie najbardziej pociąga to fakt, że dana osoba czuje swoją seksualnosc, to bardzo widać i czuć.
A z wyglądem wygląda tak, że oczów nie zmienisz, twarzy też nie, ale makijaż kosmetyki robią swoje.

Ile to ja dziewczyn widze myslac sobie, że jakby o siebie zadbała to od razu bym się Nią zainteresował.

W 90% moge Wam dziewczyny powiedzieć, że jak dziewczyna ma w miarę fajne ciało, ale do tego jest BARDZO DOBRZE UBRANA ma 80% sukcesu, bo mezczyzni to zauwazaja.

Amator_Filmowy

Co nie zmienia faktu, że Mila Kunis jest piękną kobietą. Dorzuciłbym jeszcze Diane Kruger.

Amator_Filmowy

zgadzam się z powyższą wypowiedzią.. z tego co wiem 'urody' nie można się nauczyć..

Zielona_8

To jest właśnie Polska i Polacy :P Nawet tak prostego żartu nie umiecie zrozumieć. Zerowe poczucie Humory naprawdę:P Wiadomo przecież, że urody nie da się nauczyć, to jest tylko i wyłącznie prowokacja i według mnie baardzo udana :D

Amator_Filmowy

? uczcie sie dziewczyny bo ona jest piekna, hahahah, to może jeszcze ty sie od niej ucz bo podobno jest też mądra ;p

kielelaku

hahah Dobre ;DD

kielelaku

dobre xD

Amator_Filmowy

Nie ma czegoś takiego jak bóg...
















mosakTV

Koleś Twój komentarz po prostu rządzi:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

macjus6

czego mam sie od niej uczyć, wyglądu??? jak można sie od kogoś nauczyć
wyglądu? weź ty se idź kup słownik ortograficzny albo proce i strzel sobie
w ucho..... matko, nie dość że toto wybredne to jeszcze puste...

mosakTV

Ja jestem Bogiem.

Mesjasz_to_ja

Gratuluję wysokiego mniemania o sobie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mosakTV

Według Ciebie.

platyna_2

nie tak myśli Mila dzwoniła do mnie

tomucho77

To miało byś śmieszne czy po prostu głupie?

platyna_2

oj platynka nie nerwuj się ty jesteś ładniejsza od mili

tomucho77

A ty skąd wiesz? ;>

tomucho77

miałem sen o tobie

tomucho77

A ja o Tobie:-)
Jak w krzakach z małpą żeś...
no;p
nie dokoncze bo to dziwny sen był.

platyna_2

a skąd że w tych krzakach byliśmy my sami - co ty pleciesz rany julek

mosakTV

Zhadzam sie :)

mosakTV

HAHAHAHHAHAHHA You're my Mentor... My Sensei... My Inspiration !!!!

mosakTV

A skąd tak prymitywny organizm jak twój moze posiadać taką wiedze?

Amator_Filmowy

Samicy gatunku ludzkiego, którą nazwano Mila Kunis, z wyglądem wypaliło, bo zapewne i rodzice są "ładni".
Domyślam się, że założyciel tematu po prostu żartował. W sumie spoko żart, ale chyba samemu trzeba bardzo dobrze wyglądać żeby tak żartować.

TurnMeOn

chyba się za dużo naoglądałeś filmów o nazwie gatunek - samicy czlowieku weź ty się ogarnij

TurnMeOn

Oj tak swoja wartosc znam i nie narzekam.

Amator_Filmowy

Nie,dziękuję. ;) Mnie się tam wcale ona nie podoba.

mrs robinson

chyba nawet troche podobna jestes? ale to na plus

DonVitoCorleone

podobna?? nie,zdecydowanie nie. Mam niebieskie oczy.

Amator_Filmowy

Pięknym się jest albo nie i tu nie ma się czego uczyć.

Amator_Filmowy

Czego? Wyglądu? Ty się ucz od Jonniego Deppa

Amator_Filmowy

Ale co Wy chcecie od autora wątku? Nad figurą można popracować, makijaż, odpowiednia fryzura, itd. potrafią czynić cuda. Masa dziewczyn byłaby atrakcyjna, gdyby potrafiła o siebie zadbać. Z drugiej strony dobry tuning kosztuje. I wcale nie piszę tutaj o operacjach plastycznych, itp. - dobry fryzjer i już mamy zupełnie inną osobę.

ural

Oj niestety w Polsce jest bardzo niesprawiedliwie bo faceci są zapuszczeni a dziewczyny zadbane. Zacznijcie w końcu dbać o siebie panowie a nie ty;lko wymagać

mUnIeCa_2

Podpisuję się pod tym obiema rękami ;)

mUnIeCa_2

popieram:)

mUnIeCa_2

W takim razie musimy się spotkać.

mUnIeCa_2

W USA czy GB za to faceci są bardzo zadbani. Kiedy turlają się po ulicach metropolii i próbują wgramolić do samochodu (często ktoś ich tam upycha kijem, bo inaczej by nie weszli), to piękne kobiety wodzą za nimi oczyma, z których bije zachwyt.

Inna sprawa, że ostatnio niestety sama Kunis się roztyła - jeszcze trochę i będzie mogła brać udział w zawodach sumo, albo robić sa surykatkę dla wielorybów.

ural

A może dlatego się roztyła bo jest w ciąży ?

tomucho77

Wątpię, ale obyś miał rację.

ural

Roztyła się do roli w filmie...

Bartonson12

Wreszcie jakiś mądry post :)

ural

ty jesteś surykatka

Amator_Filmowy

Szczerze mnie zaskakuje jak daliście się zwieść autorowi wątku. Napisał, że jest piękna, a piękno to nie tylko uroda, ale inne części składowe. Być może podoba mu się sposób mówienia, urocze tiki mimiczne, sposób poruszania się, patrzenia, uśmiechania. Można się tego jak najbardziej wyuczyć. A uroda? Cóż, pełen natural, sport i zdrowa dieta bez głodówki. Pozdrowienia laski!

fahret_tudor

Mila niesamowicie przyciąga uwage, jest bardzo charakterystyczna w każdej roli, przy czym jest bardzo naturalna. 100 % podziw dla jej urody i talentu.

Amator_Filmowy

komentarz moze troche dziwny, ale tez uwazam ze jest przepiekna!! wg mnie jest absolutnym idealem piekna, a do tego ta jej naturalnosc, bezpretensjonalnosc i ogromny urok.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones