Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 862 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

Jej uroda pasuje idealnie do ról tzw."dwulicowych zdzir". xd bez urazy... ale tak mi wygląda.
Nie widzę jej w roli np. dobrej przyjaciółki albo odpowiedzialnej matki.

camelflo

Aj tam, po prostu jej zazdrościsz =)

roach22

A jest czego .dno.

Blackbb4

Jaki ty błyskotliwy jesteś..
z takim talentem literackim marnujesz się tu.

HRA

Wracając do tematu - we "Friends with benefits" jej rola wydaje mi się być raczej pozytywna, wesoła, właśnie taka "dobra przyjaciółka". A już na pewno bardziej taka, niż "dwulicowa zdzira" ; )

Blaczek

Dla mnie to taki typ dobrej kumpelki. Laski z podwórka na którą zawsze można liczyć. Nigdy nie przyszło mi do głowy ,że wygląda jak" dwulicowa zdzira". Zupełnie nie rozumiem skąd takie stwierdzenie.
Śliczna, sympatyczna dziewczyna.
http://www.youtube.com/watch?v=yUi-0QH9ReE
Jeśli tak wygląda zdzira to ja zdziry uwielbiam.

HRA

Odezwała się miernota wręcz imitująca kobietę ,mam y to gdzieś ,ni to nie ziębi ni grzeje ,taka z niej aktorka ,jak i z ciebie ko bie ta ,przez duże d ,bo tak najlepiej,proponuję zacząć od brędzla i DIO T KO.

HRA

Czaisz suko?>

HRA

Miernoto ,zaraz polegniesz tutaj z siłą większą od swojej głupoty jeśli chcesz....

HRA

Odezwał a się literatka ,nie męcz głupia pindo.

HRA

Poszło w pięty ,dław się ssssu ko.

HRA

No dalej,układaj coś na jedno kopyto ,byle by z literackim majstersztykiem ,bo nad wyraz przewyższa wręcz niedostępne nieboskłony,jak twój koment nieskończony ,upierdliwie wypieprzony.
Przepraszamy.

Blackbb4

Jak rozumiem , tak wyglądaja rozmowy Szanownego Pana przy rodzinnym stole.
Dziękuję, że je Pan przytoczył. Ciekawe, choć przyznam ,że trochę odrażające.

Pozdrawiam serdecznie.

HRA

Odrażająca to jest twoja marna popelina ,która i tak wiele nie wnosi do dyskusji
Przy twoim rodzinnym stole zapewne ktoś przygniatał Cię nad i pod nim.Stąd i swąd i rodzinne wywody .
Z Pozdrowieniami do doktora ,nie pomoże do znachora.

Blackbb4

a nie zastanawiał sie Pan nad tym, żeby już zmienić pampersa. Od kilku dni figluje Pan tu w tym samym, już nieświeżym. Zwyczajnie od Pana jedzie. Fuj.

Pozdrawiam serdecznie

HRA

Tak jak jedzie ,tak znów wyje ,wychowamy i Ciebie i ją ,będzie dawała głos na TAK i na NIE ,jak przyzwoity szczeniak
O to już pustostanie się nie martw.

HRA

Fakt ,bę kart ,świnia ,pies i ty .To się rozrzuca,a nie je.

HRA

Figlarna pogubiła pieluchy we własnym korycie.Pogratulować .

HRA

Dokładnie śmierdzisz..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones