Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

Jak taki pospolity lachonex z jakiejś pipidówki na Ukrainie zrobił karierę w tym biznesie to ja
nie rozumiem tego. Pewnie robota jej się paliła w garściach, aż ją docenili. Gotta give her
credit for dat'.

Kax79

Ja za to jestem pod wrażeniem twojego wpisu. Jest obrzydliwy , tak jak z pewnością jego autor.
Skąd sie tacy troglodyci biorą. Chyba w Chinach was zaczeli produkować

HRA

Obrzydliwy? Beeezzzz przeeesady. Co najwyżej na granicy dobrego smaku, aczkolwiek takie EMO jak ty mogło poczuć się nim dotknięte, za co nie przepraszam.

Kax79

żeby być precyzyjnym, EMO-HOMO niewiadomo. Elo!

Kax79

To żeś wymyślił - " Na granicy dobrego smaku"
Dobry smak, to jakby ci wskoczył na glowę, wytargał za uszy i na koniec kopnął w rzyć, to byś się nie zorientował. Chłystki twojego pokroju o żadnym smaku pojęcia nie mają. A już tym bardziej dobrym. Zaniżasz swoim wyjątkowym chamstwem poziom tego w sumie sympatycznego portalu.

HRA

dobra nie mam czasu ani ochoty wchodzić z tobą w głębszą dyskusję. Zaraz Liga Mistrzów gra i nie mam czasu na pierdoły. Odnoszę wrażenie że jesteś jeszcze na etapie wieszania plakatów z Bravo i Popcornu na ścianie w pokoju także nie pogadamy. Co do chamstwa to jak pisałem, nadwrażliwy jesteś (albo nadwrażliwa -bo ciężko powiedzieć nawet jaki rodzaj reprezentujesz). Dobra, Real Madryt 0:2 do przerwy. Nara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones