Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

szkoda że dziewczyna dała się pociąć skalpelem...

użytkownik usunięty
pavello200

co zmieniła, bo się nie orientuję?

nie potrafie fachowo nazwac w koncu jestem facetem :) ale okolice oczu, nosek i coś z ustami z tego co mi wiadomo. pzdr.

pavello200

z tego co ja sie orientuje, to tylko plotki prasy, sam nie widze zadnych zmian (procz tego, ze wyrosla). ostatnio w wywiadzie dla genlux magazine, stwierdza nawet, ze woli pospac dluzej niz sterczec przed lustrem (cytat: "What I don't understand - although I respect those who do this - is women who wake up every morning and blow-dry their hair. That to me is absolutely insane! To do that or to br able to sleep in an extra 30 minutes? Would't even be a question"), wiec chyba wszystko jasne

pavello200

z tego co ja sie orientuje, to tylko plotki prasy, sam nie widze zadnych zmian (procz tego, ze wyrosla). ostatnio w wywiadzie dla genlux magazine, stwierdza nawet, ze woli pospac dluzej niz sterczec przed lustrem (cytat: "What I don't understand - although I respect those who do this - is women who wake up every morning and blow-dry their hair. That to me is absolutely insane! To do that or to br able to sleep in an extra 30 minutes? Would't even be a question"), wiec chyba wszystko jasne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones