Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

Kolejna nudna, bez wyrazu aktorka młodego pokolenia nie wyróżniająca się niczym tak
wysoko. Nic, żadna ambitna rola. Widać, że głosują chłopaki, którzy zachwycają się urodą.
Przeciętniak, pełno takich.

classical

Perełka. Młoda , charyzmatyczna aktorka wyróżniająca się urodą i talentem, W każdym filmie ,w którym występuje jest znakomita.
Absolutnie nieprzeciętna.
Nie doceniają jej , tylko pozbawieni gustu filmwebowicze

HRA

Nie, nie możesz kwestionować mojego gustu. Tu chodzi o porównanie np. Hepburn, Bergman, Grace Kelly, Weaver z kimś takim kto gra naprawdę ambitne role jak np. "To tylko seks"...
Jaka charyzma?

classical

Mogę ,mogę. Kwestionowanie czyjegoś gustu jeszcze nie jest w naszym pięknym kraju zabronione. Porównujesz Milę do aktorek z innej epoki. To zupełnie bez sensu.
Jak to jaka charyzma? Normalna. Mila się wyróżnia na tle aktorek swojego pokolenia. Chce sie ją oglądać w filmach. Posiada tzw. magnetyzm.

HRA

Czym się wyróżnia...?Wyróżniać to się może Kross na tle swojego pokolenia, bo jest dużo młodszy, a od razu odniósł sukces.
"O gustach się nie dyskutuje"?

classical

Piszesz stary banał, że "o gustach się nie dyskutuje" i zakładasz wątek poświęcony swoim gustom. Po co założyłeś ten wątek ?
I znowu absurdalne porównanie .Z Krossem tym razem. Jak byś nie zauważyl , to:
Mila jest kobietą
Kross nie jest kobietą

HRA

Ten sam zawód. Wyrażam swoje zdanie-Kunis jest beznadziejną aktorką.

classical

A ja wyrażam swoje. Kunis to bardzo dobra aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones