Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

http://film.onet.pl/fotoreportaze/co-sie-stalo-z-mila-kunis,5380500,0,fotoreport az-maly.html

OneYearInJapan78

Nie mieli sie już do kogo przyczepić :)

OneYearInJapan78

Nigdy żeś ciekawego artykułu nie widział filutku. Nie wklejaj tu onetowych pierdół. bo nie wypada. Wydoroślej w końcu.

HRA

A co boli Cię że Twoja idealna ukrainka wygląda jak totalny maszkaron bez makijażu ?
na dodatek jest niska , gruba i ma brzuch wiekszy niz cycki.

Kartezjusz_2

a Szanowny Pan znowu pisze o swojej dziewczynie. Wspólczuję i dla pokszepienia radzę obejrzeć jakis film z piękną Milą Kunis.

HRA

Film ? co mi po filmie gdzie panna jest malowana do każdej sceny, nagrywana pod odpowiednim dla niej światłem skoro na żywo bez makijazu to niezadbany maszkaron.
istnieją kobiety w realnym zyciu ktore wygladaja lepiej niz mila w filmie.
w Polsce na przyklad.
a jesli wierzysz filmom i wypindrzonym w nich lalom to współczuje naiwności. Twoja kobieta bedzie miala cieżko z Toba. juz mi jej zal. Naiwny pajac ktory szuka ukrainek.

Kartezjusz_2

Ty suchy dzyndzlu całe życie będziesz sobie jajka obijał. Nawet ostatni maszkaron na ziemi nie chciałby sie z takim fajfusem zadawać.
a teraz idż spać i przestań do mnie bełkotać

HRA

Ciekawe jaki maszkaron sie z Toba zada.... ?
ukrainski? bialoruski ? a moze polski spod latarni ?

Kartezjusz_2

Typowy facet..... swojej gęby to nie pokażesz ale inne kobiety to oceniasz az się kurzy....
nie jestes idealny wiec nie masz prawa Mili wyrzucac niedoskonalosci w wygladzie.

Lunasol

jaj jaj jaj tylko czekalam az sie dołączysz do HRA.
a Ty niewiesz czy jestem idealny .
mam prawo pisac co chce
ale pociesze Cie - pamietam Twoje zdjecia z avatarów i jestes duzo ladniejsza od Mili wiec juz przestan sie mnie czepiac i pozwól dorosłym rozmawiać.

Kartezjusz_2

Nie potrzebuje dowartościowania od rasisty :>
Dorosłym , huh ? :>

HRA

nie czepiaj sie mnie bez powodu.
najpiękniejsza kobieta świata, polka :
http://www.gazeta.razem.pl/multimedia/missnasto4.jpg
Tak mniej więcej wygląda mój ideał urody.

OneYearInJapan78

wow... jaka piękna

Syll_91

prawda ?
jak kazda polka :)

OneYearInJapan78

np.
wstawie ja w avatar.

HRA

Widze że to Ty w końcu przytuliłeś misia.
Oto czego Ci brakowało.

OneYearInJapan78

No cóż Mila jest sliczna jak sie umaluje.... jak wiekszosc kobiet.... makijaz jest po to żeby wyciągnąć piękno z kobiety.
I nie ma co sie tu oburzac ze ktos wyglada zle bez makijazu. Tak maja wszyscy i krytykowanie Mili jest bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones