Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 898 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

na ekranie piekna, seksapilu moze pozazdroscic jej 3/4 holiłudu

krolowa_sniegu_2

W końcu Słowianka! ; )

użytkownik usunięty
buszasz

hahhahahha, a jakie to ma znaczenie?

takie samo jak twoje wywody o tuszy Marilyn Monroe

użytkownik usunięty
krolowa_sniegu_2

nieinteligentne porównanie.

nieinteligentne wywody.

Nie od dziś wiadomo, że dziewczyny słowiańskie należą do najpiękniejszych ;) nie oznacza to oczywiście, że wśród innych plemion nie ma ładnych kobiet, ale akurat Słowianki są znane z urody - nie rozumiem, gdzie tu jakakolwiek sprzeczność.

użytkownik usunięty
buszasz

Wg Ciebie. Mnóstwo osób woli te o południowym typie urody. Niektórzy lubią Azjatki, niektórzy Irlandki. To zależy od indywidualnych upodobań. Mało masz tutaj brzydkich Słowianek?

ty to sie wiecznie musisz do czegos przyczepic lol

użytkownik usunięty
krolowa_sniegu_2

Gdybym się czepiała nieistotnych rzeczy, to wygłosiłabym wykład na temat Twego "lol". Nie rozumiem tych ludowych powiedzonek, że Słowianki są piękne. Mało który typ urody jest brzydki sam w sobie (najwyżej niemiecka Helga). To wszytko zależy od konkretnej osoby. Ja mam typowo słowiański typ urody i bynajmniej nie sądzę, że dzięki temu jestem ładna. To nie od tego zależy.

a wyglaszaj, kto Ci broni

krolowa_sniegu_2

Chodzi o to, że ma ukraińskie korzenie, a jak wiadomo, po 1. taka mieszanka genów zwykle owocuje niebagatelną urodą, a po 2. nie bez przyczyny mówi się w świecie, że w Polsce/Ukrainie/Rosji mnóstwo jest pięknych dziewczyn :P

Matys90

Fakt, Słowianki to najpiękniejsze kobiety. Za wyjątkiem Brooke_Logan oczywiście

HRA

No właśnie,że słowianki to nic specjalnego. nie ma czym się podniecać

Anxi8D

Z calym szacunkiem, ale tak może napisać albo osobnik ślepy, albo złośliwy
Uroda słowiańskich niewiast jest znana i ceniona na całym świecie. Jest bezdyskusyjnym faktem
Pozdrawiam

krolowa_sniegu_2

A właśnie, bo zdjęcie profilowe kompletnie mi się nie podoba. Ale na ekranie świetna jest.

Shrew27

ślicznie wygląda na tym profilowym zdjęciu.c
co nie można powiedzieć o twoim avatarze......... tyle ładnych jest, a wybrałeś/aś takie paskudztwo

Anxi8D

Zależy, co kto lubi. A mój avatar to praca słynnego amerykańskiego malarza Erica White'a. Nie wiem, czy interesujesz się sztuką, ja tak. I mało mnie obchodzi, co o nim sądzisz.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones