Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

Skąd tak wysokie miejsce w rankingu? Talentu aż takiego nie ma, jeżeli zaś oceniamy za
wygląd no to błagam, są ładniejsze, Keira Knightley chociażby

Kingaemilia

To i ja powtórzę. Spadaj zazdrośnico.

HRA

i nie wracaj

HRA

już nigdy

HRA

Jestem zazdrośnicą bo mówię, że aż tak dobrze nie gra a inne aktorki są od niej ładniejsze? Zastanów się nad tym co piszesz, i dopiero komentuj.

Kingaemilia

Jesteś młodą, brzydką zazdrośnicą. Do tego jesteś gruba .,masz krzywe nogi i na niczym się nie znasz.

Już ja swoje wiem.

HRA

No tak, zapomniałam że w internecie wszyscy mnie znają, wybacz, ustąpię bijącej z Twych wypowiedzi inteligencji.

Kingaemilia

Wybaczam
ale oczekuję poprawy.....

HRA

Weź się nie ośmieszaj. Walisz konia przy jej zdjęciach, więc dajesz jej 10? Widać że nigdy nie ruchałeś. Kolejny smutny prawiczek na FW.

Ulisseska

Odejdż w pokoju zabłąkany pasztecie .Nie rozmawiam z nastoletnimi nimfomankami.

Kingaemilia

Mila jest zgrabną,powabną kobietą,mającą to Coś co ją wyróżnia spośród innych aktorek.
Talentu również nie można jej odmówić.
Ile osób tyle zdań.

dasari

No przecież nie przeczę, jakiś tam talent ma, brzydka również nie jest, ale nie przesadzajmy.

Kingaemilia

Przesada w żadną stronę nie jest dobra.

Kingaemilia

Aha. Jakiś talent ma ale dostała od ciebie 1... która raczej świadczy o tym że jest dnem aktorskim...

Anaissa

A od Ciebie 10 co świadczy, że jest jedną z najlepszych aktorek na świecie. Spełniłaś się już w swoim hejterstwie i możemy zakończyć rozmowę, czy może masz jeszcze do powiedzenia coś równie zbędnego?

Kingaemilia

Oto mądra kobieta.

Kartezjusz_2

Dziękuje. Ty zawsze potrafisz mnie docenić

HRA

Zawsze do usług.
wiesz że ja wszystko dla Ciebie <3

Kingaemilia

Moim zdaniem, to właśnie Keira nie jest za ładna. Dodatkowo ten absolutny brak piersi...

Maryna9

No tak, zapomniałam że o urodzie kobiety świadczą jej piersi.

Kingaemilia

Tego nie powiedziałam. To jest jeden z jej minusów.

Kingaemilia

zapadnięte policzki podobnie odrażająca Kate Moss ,brak bioder i brak piersi
MONICA BELLUCCI -ładniejsza od każdej polki ,jedna z najpiękniejszych aktorek wszech czasów

Kingaemilia

Akurat Keira to deska totalna.
DESKA NAD DESKI .

Kingaemilia

Nigdy nie mów, że jakaś kobieta jest brzydka bo dowiesz się, że jesteś otyła i masz pryszcze :P Nie podoba Ci się Pani X? Jesteś ZAZDROSNA. Nie ma innej opcji. Mila fakt, jest atrakcyjną kobietą, ale dlaczego aktorki głównie ocenia się przez pryzmat urody a nie talentu? Kunis jakichś wybitnych ról nie ma, jak dla mnie to jest zupełnie bez wyrazu, zresztą częściej niż w filmach widzę ją na jakichś rozbieranych zdjęciach. I po co? Sama siebie niepotrzebnie szufladkuje. Taki świat, że jak jesteś kobietą to musisz poświecić zadkiem aby się wybić.

Loraine

podeslij mi link do tych rozbieranych sesji :D
według mnie jako kobieta (uroda) 11/10 a jako aktorka mocne 8/10. wyglad to kwestia gustu dlatego nie rozumiem jak ktos moze napisać, że jedna jest ładniejsza od innej. dla mnie jest perfekcyjna jesli chodzi o wyglad a i aktorsko spisuje sie dobrze w lekkich komediach w jakich gra a i choćby w Łabędziu dała rade bardzo dobrze

SuperSnajper

Loraine, jak dobrze że jesteś, w końcu ktoś z kim mogę się zgodzić.
No i właśnie, gra zwykle w "lekkich komediach", nie wiemy jak poradziłaby sobie w poważniejszych rolach (w "Łabędziu" owszem, dała radę, ale jej część była niewielka), więc powinniśmy, przynajmniej moim zdaniem, wstrzymać się jeszcze chwilę z wychwalaniem jej.

Loraine

Adele nie musi.
Nie przypominam sobie tez nagiej Janis Joplin.
Ale po części się zgadzam.Po części to kobiety sa odgórnie szufladkowane. Presja piękna jest ogromna. I to nie tylko mężczyźni chcą żeby kobiety były idealne. Kobiety wywierają na inne kobiety jeszcze większą presje.
Ale jak ktoras sie uprze to nie musi.

Kingaemilia

Jako facet stwierdzam że Mila > Keira.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones