Morena Baccarin

Morena Silva de Vaz Setta Baccarin

7,7
14 125 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morena Baccarin

Totalnie zajeżysta w Deadpoolu. Świetnie się zgrała z Raynoldsem. I chyba personalnie moja najlepsza para aktorska w jednym filmie.
Oj jak ja ja lubię :))

BalooCTW

Zdecydowanie świetna w Deadpoolu, piekna, a w dodaku charakterek podobny do głównego bohatera tylko dodaje jej atrakcyjności ;) dziwne że dośc mało produkcji ma na swoim profilu i jedynie pare przecietnych seriali. Przypomina mi nieco dziewczyne z Tokio drifta :) a w krótkich włosach niemal Ashley Greene :P pozdro

doroc07

Dla mnie to nic dziwnego. W innych filmach, serialach, jest bardzo irytująca, wkurzająca i przeszkadza swoją charyzmą w odbiorze. Przynajmniej mi ;)
W Deadpoolu jej bohaterka była naprawdę dobrze wykreowana. Zagrała ciekawą kobietę intrygującą dodać, do tego jej wygląd (może opaść szczęka) robi swoje.

Ogólnie dla mnie w wielu rolach (choćby w Homeland) była irytująca. Tutaj nie. Chyba bardziej pasuje do takich ról.

kaczor54

muszę się zgodzić. obawiałem się, że zawali rolę i bardzo mnie zaskoczyła. zagrała świetnie, zupełnie nie jak ona :D

BalooCTW

Chemia na akranie wręcz namacalna,już dawno tak nie iskrzyło. Gdyby takowa występowała w "50 twarzach..." film byłby może nawet strawny...

valonna

No wlasnie... chemii nie bylo zadnej wg mnie

BalooCTW

slabe cialko

BalooCTW

Zbyt wiele tam do zagrania nie miała. Myślę, że po prostu nie zdążyła się wykazać i tym samym zirytować widza, jak zwykle to robi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones