Nicholas Brendon

Nicholas Brendon Schultz

6,8
647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicholas Brendon

Co prawda nie miałam okazji oglądać go w wielu filmach, jednak uważam, że to dobry aktor. Jeżeli macie clip pt" Scoobies&Angel going nuts", który można ściągnąć ze slayerverse, to z pewnością zauważyliście, że ten człowiek ma świetne poczucie humoru:)
Szkoda, że go tak mało w Tv :((((

Virtual_insanity

Jest go rzeczywiście niewiele. Prawdę mówiąc znam go tylko jako Xandera, ale o ile ten facet wydawał się na początku denerwującym palantem, polubiłam i jego i grającego go Nicholasa.

Brendon ma faktycznie duże poczucie humoru, a poza tym począwszy od 4 sezonu grany przez niego Xander jest znacznie bardziej wielowymiarowy. Dobrze że gdzieś w trakcie nie zrezygnowano z tej postaci (w początkowych sezonach ta postać wydawała mi się wręcz zbędna) a z jej zbędności wykreowano osobowość - przeciętniaka i luzera który próbuje dorównać swoim przyjaciołom w czynieniu dobra. W ostatnich odcinkach Xander z piracką opaską wygląda już prawie jak 'hiroł'-z zawodu stolarz :)
Ta postać uświadamia, że nie trzeba mieć żadnych specjalnych predyspozycji by walczyć ze złem. Bo jeśli Xander Harris ma jakieś 'special powers" to tylko jedno: jest dobrym człowiekiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones