Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Żal mi tego dzieciaka. Nie dostał roli Supermana, to nazywa tak dziecko.... nie mogę.

JohnnyDepp4LIFE

W którym filmie miał on zagrać Supermana? Bo szukam, szukam i nic nie mogę na ten temat znaleźć.

Tom_96

Miał zagrać Supermana w filmie Burtona.

JohnnyDepp4LIFE

Dzięki.

JohnnyDepp4LIFE

Miał zagrać BATMANA a nie Supermena,w filmie Burtona.Coś ci się kolego pomyliło.

intermed1

Downa masz?

Miał zagrać Supermana, naucz się jak korzystać z Google i potem pisz.

JohnnyDepp4LIFE

Wisi mi to.

intermed1

biedne dziecko, nie zostanie nigdy Johny Depp'em to chociaż sobie taki nick przybrał

JohnnyDepp4LIFE

A czy przypadkiem to Cage nie zrezygnował z tej roli?

Demolishor2

Wisi mi to

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

http://screenrant.com/tim-burton-superman-lives-nicolas-cage-photos/

Masz linka skoro nie potrafisz wpisać w google 'cage burton superman'. Nawet wychodzi o tym dokument teraz (Superman Lives), frajerze.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

I właśnie teraz, frajerze, zauważyłem, że się nabijasz. Pooglądaj sobie stronki i przestań zaśmiecać filmweb.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ciekawostki:
Tim Burton zaprosił go na casting do roli Supermana, ale aktor nie mógł się nawet zmieścić w kostium.

A tak na przyszłość polecam www.google.pl frajerze

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Przestań z siebie robić idiotę. Dobrze wiesz, że miał nakręcić Supermana i żałośnie próbujesz wywołać kłótnie. Idź sobie na google albo idź do kogoś mądrzejszego od ciebie, żeby ci włączył google i se wpisz - 'superman burton cage'. Dałeś mu 10-tkę i go żałośnie próbujesz obronić. Daremne imię dał synowi, bo nie umiał ubrać kostiumu Supermana i sam zagrać roli. Drewno i frajer. Tak jak ty.

użytkownik usunięty
JohnnyDepp4LIFE

Sam jesteś frajer,bo w nicku masz Deepa,dzięki,któremu Cage zaistniał w amerykańskim przemyśle filmowym.Naprawdę jesteś żałosny i potrzebny ci psychiatra,bo Burton z nowymi filmami z DC nie chce mieć nic wspólnego.Jesteś takim idiotą,że mi cię szkoda frajerze,że rodzice takiego matoła spłodzili co nie umie nawet w google się posługiwać,a,że matka twoja takie coś spłodziła t o szkoda mi słów.Usuń konto,bo Deep i Cage to są starzy dobrzy kumple.W ogóle nie rozumiem co ty dzieciaku piszesz.Analfabetą jesteś czy rodzice są za biedni na szkołę?

Depp, nie Deep, idioto. Ten nick jest przestarzały, tak jak twoja technologia 'Google'. Spie*dalaj, bo jesteś idiotą, który na siłę próbuje coś zacząć. Upokarzasz sie i pie*dolisz to samo.

użytkownik usunięty
JohnnyDepp4LIFE

Sam pier*** to samo i to ty spier**,bo jesteś frajer co ma przestarzyły nick.Smiech na sali kur** analfabeto.Ty naprawdę nie rozumiesz i nie wiesz co piszesz.

Żal mi cie..... Na serio.... Gorzej już się nie mogłeś upokorzyć...

użytkownik usunięty
JohnnyDepp4LIFE

Sam już się gorzej upokorzyłeś.Następnie zabierz się za pudelka i nie komentuj na forum zajebistych aktorów jakim jest Cage.

No już panienki, możecie skończyć się naparzać.
Burton planował zrobić film o Supermanie już po Batmanach i rzeczywiście Cage miał zagrać Supermana.; te fotki to nie fake. W końcu jednak film w ogóle nie powstał. Koniec, kropka.
Dziękuję za uwagę, dobranoc.

użytkownik usunięty
TBPL

Całkiem możliwe,że masz rację,bo nie sprawdzałem tylko stwierdzam fakt oczywisty,że założyciel tematu to idiota,ale zobacz na jego pierwsze wypowiedzi krytykujące Caga,a w nicku ma Deppa,który załatwił mu robotę w świecie filmowym gdzie prezentują podobny styl gry tylko Depp jest lepszy.

I co? Głupio ci, frajerze? Najpierw poszukaj sobie w Google, a później pisz.

użytkownik usunięty
JohnnyDepp4LIFE

Sam jesteś głupi frajerze.Twoje wypowiedzi nacechowane są taką głupotą jak zachowanie kiboli na 11 listopada.Ogarnij się,bo mama wyłączy prąd.Google to ty lepiej wyłącz,bo nie dorosłeś.

Nie masz argumentów? Kłóciliśmy się o jedną rzecz i przegrałeś, frajerze. Co, dalej ci głupio?

użytkownik usunięty
JohnnyDepp4LIFE

Argumentów to nie masz ty obrażając Caga,a ja mam niezły ubaw,a frajerem nazywaj swoją matkę i powiedz,żeby nauczyła cię jak należy pisać,aby każdy cie zrozumiał matole.Dobiegłes do tego Pacanowa czy nie?

Żałosny jesteś, tylko zaśmiecasz filmweb.

użytkownik usunięty
JohnnyDepp4LIFE

Twój pierwszy komentarz to normalnie intelientna wyłowiedz prołesora.

;\ naucz sie pisać.

użytkownik usunięty
JohnnyDepp4LIFE

Dokładnie myslalem,le se nie dolyslisz.

downa masz, idioto?

użytkownik usunięty
JohnnyDepp4LIFE

No co ty?Poważnie.Przyjedz do mojego miasta i powiedz mi to osobiście.

Ty przyjedź do mojego o.O
co za debil xD
i zmień tego awatara, przychlaście. Nie zasługujesz na Niego.

użytkownik usunięty
JohnnyDepp4LIFE

Powiedział facet co ma stary nick i nie wiedział,że może mu się znudzić.Ty usuń konto przychlaście,bo twoja matka nie zasłaguje,żeby opłacać internet takiemu debilowi.Nie ty przyjedz do mojego i w tedy się wykaż.Ciekawe czemu tacy jak ty nigdy nie odważą się spoglądać ludziom w twarz?Bo w internecie czują się jak Mariusz Pudzianowski,a w realu to tylko płotki.

JohnnyDepp4LIFE

O Boże, who cares?! To Nicolas Cage! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones