Nicole Scherzinger

Nicole Prescovia Elikolani Valiente

6,7
555 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Scherzinger

Ten zespol lubili wtedy wszyscy, ja rowniez z kolezankami szalalam na jego punkcie. I to nawet bardzo. Bylam wtedy mlodziutka, nie potrafilam odroznic sztuki od odstawiania cyrkow, po prostu. Teraz, kiedy podroslam, zerknelam na teledyski oraz piosenki zespolu PCD i zalamalam sie:
*nazwa zespolu-zenujaca("the pussycat dolls"...).
*teksty-jeszcze bardziej zenujace. To szczyty czegokolwiek juz, nawet po Dodzie nie spodziewalabym sie czegos takiego, szczerze powiem.
*melodie piosenek-jak w klubach dla mezczyzn...
W dodatku ich bylo 6, spiewala tylko jedna(wlasnie ta Nicole), reszta sie tylko gimnastykowala i robila za ozdobe-bardzo niesmaczna zreszta( wyginajace sie baby-nikt normalny raczej nie lubi na to patrzec...)
Zadna z nich oprocz tej Nicole calej kariery nie za duzej nie zrobila-wiec one chyba lubily sie pocic na treningach i teledyskach...
Co wszyscy widzieli w tym zespole? 6 bab wygladajacych i zachowujacych sie jak doswiadczone prostytutki-to powinno byc zakazane na widoku publicznym.
P.S Nie zazdroszcze nikomu-wyrazam tylko swoja opinie.

użytkownik usunięty
anelise12

"wyginajace sie baby-nikt normalny raczej nie lubi na to patrzec"
Więc twierdzisz, że większość facetów jest nienormalna? :>

anelise12

Hehehe jasne, że nie zazdrościsz xD. Aż żal mi cię KOBITO komentować ^^. Tyle w tym sensu co wody na pustyni :P. Pozdrawiam baaardzo serdecznie xD

anelise12

ja np Nicole Scherzinger kocham ! piękne piosenki ma i mam nadzieję że ją kiedyś zobaczę ! ;)

Amelkaa94

A ja jej nie kocham, dodatkowo zabiera mi 2 sekundy czasu antenowego podczas wyścigów F1 ale jakby przyszła do mojej jaskini to bym ją ogrzał jak na gentlemana przystało.

anelise12

Od razu widać, że nie pofatygowałaś się aby sprawdzić co jest fundamentem grupy. Skieruj swoją zazdrość w poprawienie własnego wyglądu. Miłego dnia :)

użytkownik usunięty
slave4doll

te wasze argumenty z zazdrością sa żenujące. to juz kobieta nie może wyrazić swojego zdania? Mojemu chłopakowi tez się nie podoba to co te laski wyprawiają jak i inne ówczesne gwiazdki które więcej świecą tyłkiem niż śpiewają., To on tez jest zazdrosny? Nie, on po prostu lubi kobiety z klasa...

Pussycat dolls świecą tyłkiem... To tak jakby pójść do kina na slasher 'Pocięta na kawałki' , a potem komentować że sceny były brutalne i że film był o nastolatkach. Zanim zacznie się krytykować warto zebrać więcej albo jakiekolwiek informacje.

użytkownik usunięty
slave4doll

nie powiedziałam,ze akurat Pussycat dolls świecą tyłkiem. chodziło ogólnie o współczesne gwiazdy. (Ale one w niektórych teledyskach tez przesadzają. ) a po za tym to ''świecą tyłkiem'' to nie jest tak dosłownie. Chodziło mi o te ich skąpe ubrania, krótkie szorciki gdzie widać pośladki, staniczki z których wylewają się piersi.. ja wiem,ze taka jest moda, a ludzie sa już do tego przyzwyczajeni, wiec jak ktoś to skrytykuje to znaczy, ze jest albo jakimś zniewieściałym katolem, moherem,prawiczkiem,zadrosna brzydula, dziewica której nikt nie che itp itd ... tak ludzie lubią teraz jeździć po kimś kto ma odrobinę wyczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones