Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 748 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

nawet zapadł w pamięć, ale poza tym to straszna miernota.

Wertyp

zgadzam się, tylko jako Legolas wydał mi się dobrym aktorem, ale jego inne role, choćby w "Piratach z Karaibów" są bardzo słabe.

st_julia

do Legolasa pasował, bo jest zamulony, a Legolas, jak to elf, często się zamyśla, więc zamulenie odgrywało tu kluczową rolę :P

Marielka

Ja tez się z tym zgadzam. No cóż nic na to juz nie poradzimy ... :(

Marielka

Sama jesteś zamulona. Nie uważam, że Orlando jest najlepszym aktorem na świecie, wręcz przeciwnie. Ale nie przesadzajcie...

Wertyp

Według mnie, Bloom zagrał dobrze w czterech filmach - Trylogii Władcy Pierścieni i w Calcium Kid - kto nie widział, gorąco polecam. :)

sule

We Władcy Pierścieni grał znakomicie! I elfy wcale nie są zamulone :|. W pierwszej części "Piratów z Karaibów" szło mu całkiem nieźle, potem co raz to gorzej. Chociaż w PZK da się go oglądać. Poza tym lichawo.

sule

W "Calcium Kid" zagrał świetnie, również polecam ten film. Zanim go obejrzałam, nie sądziłam, że Orlando posiada talent komediowy, do tamtej pory widziałam go w filmach fantasy typu "Władca pierścieni", "Piraci z Karaibów", dramacie "Troja" i jeszcze kilku innych. Mógłby zagrać jeszcze w jakiejś komedii, bo w tym gatunku wypada miło.

użytkownik usunięty
Wertyp

Jako Legolas zagrał super. Jako William Turner również przynajmniej według mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones