Patricia Kazadi

Patricia Tshilanda Kazadi

5,3
1 443 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patricia Kazadi

Nie oglądałem z jej udziałem filmów bo ogólnie mało, polskich filmów. Oglądam bardzo fajnie prowadziła X factora, piosenka do tej pory jaka weszła w ucho to: "WANNA FEEL YOU NOW" polecam posłuchać bardzo miła osoba po pisać na fejsie można rzadko naprawdę jaka kolwiek sławna osoba wypowiada się i wrzuca posta odpowiada na komentarze a i jeszcze bardzo ładna kolęda po angielsku fajniej brzmi miła dla ucha mimo że języków obcych nie umiem. Umie też bardzo ładnie mówić po polsku mimo że nie jest z naszych korzeni polskich. Pozdrawiam serdwcznie Patrycja jak czytasz innych komentarze nie smuć się ludzie piszą zazdrości bo im nie wyszło w życiu a tobie jako prowadząca , piosenkarka i aktorka się udała mimo że nie oglądałem filmów żadnych to mam zamiar ale trochę seriali i filmów masz na pewno gdyby nie to że zajmujesz się prowadzeniem programów i tworzysz muzykę by było znacznie więcej filmów. A dla tych co uważają że nie jest akorka mylicie się ile jest niby aktorów 30 czy 35 lat i w 1 czy 2 produkcjach wcdidatku dennych serialach i tasiemcach bo ciągną się i ciągną jak królikowa 35 i w serialu od grubych lat. Prwnie Patrycja nie ma wszystkich filmów i głosów jakie grała wypisane na filmweb bo oddaje glos jako 4 atomowka również. Miło popatrzeć na ładna dziewczyne i miłą trzymam kciuki na dalsze powodzenia w produkcjach filmowych muzycznych itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones