Patricia Kazadi 

Patricia Tshilanda Kazadi

5,3
1 430 ocen gry aktorskiej
Patricia Kazadi
Patricia Kazadi przyszła na świat 17 marca 1988 roku w Warszawie. Swą oryginalną urodę zawdzięcza polsko-kongijskiej mieszance krwi. Już od dziecka przejawiała zdolności artystyczne. Pierwsze kroki stawiała w dziecięcym zespole "Tintilo", do którego należała do 10 roku życia. Swój talent muzyczny kształtowała w Szkole Muzycznej I-go stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a także w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II-go stopnia na wydziale instumentalnym, specjalność fortepian. Brała udział w licznych festiwalach i programach muzycznych, wielokrotnie zdobywając wyróżnienia i nagrody.

W 1998 roku brała udział w pracach nad musicalem Janusza Józefowicza "Piotruś Pan". Niestety, po rocznych przygotowaniach zapadła decyzja o zastąpieniu jej przez inną aktorkę. Nie zniechęciło to jednak Patrici do świata showbiznesu. Wstąpiła do tanecznego zespołu "Volt" z którym zdobyła vicemistrzowskie tytuły Polski i Europy. W wieku 17 lat została najmłodszą prezenterką stacji TVN Lingua. Jednocześnie nadal brała udział w festiwalach muzycznych, a także próbowała swych sił w aktorstwie. Popularność zdobyła rolą Ani Chełmickiej w serialu "Egzamin z Życia".

W 2007 roku została wokalistką zespołu Calle Sol, specjalizującego się w muzyce latynoskiej. Patricia komponuje również własne utwory, stylistycznie usytuowane w kręgach R&B i Soulu.

W wolnym czasie Patricia poświęca się nauce języków obcych. Biegle włada angielskim i francuskim, uczy się również niemieckiego, włoskiego oraz hiszpańskiego. Do jej zainteresowań prócz śpiewu, komponowania, tańca i gry na fortepianie, należą jazda na łyżwach, snowboardzie, nartach, jeździectwo i gra w tenisa.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 17 marca 1988

miejsce urodzenia: Warszawa, Polska

wzrost: 170 cm

Wystąpiła w następujących kampaniach reklamowych i społecznych:
- 2006 r. - dezodorant AXE;
- 2013 r. - akcja wspierająca walkę z rakiem pt. "Policzmy się" (wraz z Jerzym Stuhrem, Marylą Rodowicz, Wiktorem Zborowskim, Mariuszem Czerkawskim, Tatianą Okupnik, Przemysławem Saletą, Weroniką Książkiewicz, Marią Niklińską, Moniką Pyrek, Magdą Gessler, Agnieszką Szulim i Maciejem Musiałem);
- 2016 r. - sieć telefonii komórkowej T-Mobile (wraz z Kingą Preis i Piotrem Kędzierskim);
- 2017 r. - kosmetyki do makijażu linii Mark od Avon;
- 2018 r. - oranżada Hellena pt. "Cudze chwalicie, swego nie znacie!" (wraz z Kubą Wojewódzkim, Tomaszem Karolakiem, Czesławem Mozilem, Patrycją Markowską i Michałem Szpakiem);
- 2019 r. - konkurs marki Lipton Ice Tea;
- 2023 r. - kampania społeczna marki Dove pt. "Detox FEEDu" (wraz z Joanną Koroniewską i Aleksandrą Żebrowską).
Ma dwójkę młodszego rodzeństwa, brata Williama i siostrę Victorię.
Wydała następujące albumy:
- 2013 r. - "Trip";
- 2015 r. - "Dark Pop";
- 2018 r. - "Christmasland".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Taka wysoka ocena?,beznadziejna aktorka,piosenkarka w dodatku zaczyna zabawiać sie w celebrytkę,wszędzie jej pelno.

...ale naprawdę dała radę jako Reri w 10 odcinku serialu Bodo. Jestem krytyczny w stosunku do serialu, ale Kazadi przekonała mnie jako piękna tahitanka. I mówię to po obejrzeniu także "Czarnej Perły" z prawdziwą Reri. Na plus!

Jak ktoś mógł wpaść na pomysł "kariery" tej pani?

nie rozumiem dlaczego tak źle ją oceniacie.... według mnie jest świetną charyzmatyczna osoba.... śliczna, uśmiechnięta dziewczyna... i wcale nie uważam, że nie ma talentu... jej gra np. w Bodo bardzo mi się podoba....

Jako aktorka to przyznam się że jeszcze nie widziałam z nią filmu fabularnego więc się nie
wypowiem. Ogólnie Patrycja wydaje się być fajną osobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones