Paul Kalkbrenner

8,6
212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Kalkbrenner

Najlepsza piosenka z Berlin Calling, esencja jego muzyki zawiera się w tym utworze.


http://www.youtube.com/watch?v=do5-PiJeKmA

_Animal_

Wg mnie lepsze są Gebrünn Gebrünn (Special Berlin Calling Edit) oraz Queer Fellow.
Cały album jest świetny.

użytkownik usunięty
ramed

to prawda! Gebrünn Gebrünn jest królewskim utworem, dobry gust ;>
pzdr

No i jeszcze Altes Kamuffel oczywiście oraz Absynthe :D

_Animal_

Ja bym powiedział, że płyta OST Berlin Calling ma mnóstwo dobrych utworów np. Bengbang mimo ponad 2 minutowego "wejścia" jest kawałkiem bardzo dobrym. Poza tym "Aaron" to mistrzostwo. Z płyty "Self" Kalkbrennera polecam zdecydowanie "Dockyard" oraz "Press On".

_Animal_

Moim zdaniem Square 1 ,Altes Kamuffel,Torted a z ,,Self'' Since 77.

_Animal_

Piosenka powiadasz? Piosenki to leca w radiu, to są utwory.

rascal0pl

Kalkbrenner też gości w eterze ...

_Animal_

Ale nie na 100-procentowych stacjach komercyjnych typu radio eska ; / no chyba, że puszczą jego kawałek do jakiegoś live seta...

http://www.youtube.com/watch?v=ss8MZAKaLiw - CUDO !

Z Berlin Calling to najlepsze dla mnie Sky and Sand, Mango i Aaron, jednak cały soundtrack z tego filmu to mistrzostwo.

brk91

Wow, świetna wersja jednego z moich ulubionych tracków.

brk91

Noo Mad World to kwintesencja geniuszu Paula :)

_Animal_

jak dla mnie najlepszym utworem jest "Revolte", @brk91 - Mad World kocham ten kawałek <3

_Animal_

Jedna z najlepszych płyt które miałam przyjemność słuchać w moim życiu, zupełnie nowa jakość, kazdy numer dopracowany i rewekacyjny. Aaron rozwala system na atomy

_Animal_

Nigdy nie byłem fanem techno czy minimali. Wychowałem się na metalu, ale i elektronika nie jest mi obca (uwielbiam goa i psy trance). Film jakiś czas temu polecił mi kumpel house'owiec, jednak najpierw dobrałem się do OST.
Jestem zachwycony, szczególnie wspomnianymi wyżej Altes Kamuffel i Square 1. Do tego dorzuciłbym jeszcze od siebie Aztepeng (special BC edit). Bardzo mi też przypadł do gustu kawałek The Grouch z albumu Self.
Film obejrzałem wczoraj - dobra historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones