Paweł Małaszyński

6,7
14 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Sęp - miernota na skalę niespotykaną.
Ciacho - ambitniejsza jego rola
Weekend - popis fenomenalnej mimiki jego twarzy
Katyń - nie mogłem się doczekać sceny jego egzekucji.

Oceniam jego aktorstwo które jest tandetne. Oglądając z nim wywiady wydaje się całkiem inteligentym facetem z poczuciem humoru i pewnie taki jest w życiu, ale aktorem jest on po prostu fatalnym. Oglądanie go do piekło dla mnie, żadnego wyrazu, oczy przesłonięte mgłą i jednostajny głos.

Finalny_Odbiorca

plusem jaki w nim dostrzegam to jedynie muzyczna pasja, choć wokalistą też nie jest dobrym. jakoś rockmeni wzbudzają moją sympatię od zawsze. co do reszty zgadzam się z Tobą.

Finalny_Odbiorca

Dużo płacą za takie" pochlebne" recenzje?Musiałeś się nieźle obłowić:).

kgrazyna

Za Małaszyńskiego najmniej ;)

Finalny_Odbiorca

W sępie według mnie jego rola trochę przypominała narkomana :p

Finalny_Odbiorca

po ch_ on się pcha do filmu...............

kierwald

nie wspomniałeś o roli granda w " oficerze " bo uważam że, to była jego najlepsza rola

michalkuc1993

ale to serial,nie wymaga wielkich zdolnosci
polak i to kupi

kierwald

bo jest karmiony slabymi serialami

choc te amerykanskie tez sa coraz gorsze teraz przyszlosc widze w tych skandynawskich

kierwald

jak to nie wymaga . On zagrał w tym serialu rolę życia zanim zaczał grać jakis tandetach typu weekend czy sęp czy ciacho ten serial stoi na wysokim poziomie i małaszyński też szkoda, że już nie produkują takich seriali a szkoda .

Finalny_Odbiorca

Sam jesteś miernota która po innych jeździ Masz człowieku niska samo ocenę to gnoisz innych żal

kgrazyna

Przez takich ludzi boję się cokolwiek napisiać na filmwebie.

Finalny_Odbiorca

Nie pisz bzdur człowieku i nie myśl ze innym sieczkę w głowie zrobisz bo widz nie jest głupi żałosna twoja postawa

kgrazyna

Potrafisz napisać coś rzeczowego czy tylko atakujesz słowo tokiem?

Finalny_Odbiorca

O sobie mówisz?

kgrazyna

Zgłaszam za trolling.

Finalny_Odbiorca

skoro nie podobają Ci się filmy z Nim i twierdzisz, że jest to dla Ciebie piekło, to po co oglądasz?

rewolucjee

Bo Małaszyński nie jest jedyną osobą która w nich gra?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones