Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
40 298 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Uwielbiam go, gra świetnie, za każdym razem xD
Zazwyczaj jak aktor/ka zaczyna grać w reklamach to mnie irytuje, ale on jest świetny nawet w reklamach ;p

Lenkaaa_93

Dla Ciebie jest a dla mnie był.Tępe reklamy banku zabiły go i jego dorobek.

Lenkaaa_93

Dla mnie to najlepszy polski aktor :) cieszę się że nie wszyscy go krytykują tak jak to ostatnimi czasy bywa

karolina922

Też myślałam, żeby napisać, że najlepszy, ale doszłam do wniosku, że jeszcze jednego aktora lubię tak samo jak jego więc napisałam, że jeden z najlepszych xD

Najbardziej lubiłam go w 'Czasie honoru' xD
Podobno dobry aktor to taki, który nawet gdy gra negatywną postać to ludzie go lubią, a ja go tam uwielbiałam ;D

A co do reklam z nim to siedzę i się śmieję jak tylko jakaś leci, zwłaszcza ta co śpiewa disco polo, super xD

Lenkaaa_93

Ja akurat "Czasu honoru" nie oglądam więc nie wiem jak tam gra ale zapewne genialnie:) potrafi wcielić się w każdą rolę, od papieża po kobieciarza ;) a co do reklam to jest mi to obojętnie czy w nich gra czy nie, dla mnie jest po prostu świetnym aktorem i go cenię. Może ostatnio jest trochę za dużo tych reklam eurobanku no ale cóż... :) a co do tej z disco polo to dzisiaj ją akurat widziałam pierwszy raz i też sie uśmiałam ;D

karolina922

Grał genialnie xD
Nie wiem czemu ludzie się tak do niego przyczepili, dlaczego go nie doceniają ?
Dziwi mnie to, gdy czytam wątki... ;x

Lenkaaa_93

Ale jak widać nie wszyscy się do niego przyczepiają.. my jesteśmy na to dowodem:D

karolina922

Chociaż ktoś xD
Wnioskuję, że nie lubią go ponieważ ostatnimi czasy zagrał w filmach, które nie były hitami i to jak aktor gra w reklamach to też irytuje 2/3 społeczeństwa więc zapewne oceniają go także po tym...

Lenkaaa_93

No pewnie tak...
Oglądasz może "Przepis na życie"? Adamczyk tam jest przezabawny :D

karolina922

Nie, tego nie oglądam ;p

Lenkaaa_93

Szkoda. Tam wciela się w takiego trochę śmiesznego nieudacznika, można by tak powiedzieć. I wychodzi mi to idealnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones