Quvenzhané Wallis

7,7
1 282 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Quvenzhané Wallis
piotr_150

Uważam, że to by był dobry pomysł. Przecież nie można równać dziewiecio letniej dziewczynki z aktorem ze sporym doświadczeniem.

Oliwia1

Dokładnie, dziecko gra bardziej 'na wyczucie', a dorosły jest zazwyczaj po różnych szkołach aktorskich. Na pewno to wpływa na zachowanie na scenie.

xavi1991

Albo powinni zrobić nową kategorie lub nie przyznawac oskarów dziecią.

Ddźiewiecioletniej* - do mojej poprzedniej wypowiedzi

Oliwia1

Nie oglądałam filmu, ale mam pytanie do tych co oglądali. Uważacie, że naprawdę zasługiwała na tę nominację?

Oliwia1

Zdecydowanie nie. Nieporumienienie i tyle. Tak samo akademia zaliczyła wpadkę nie nominując za reżyserię Bena Afflecka.

bandofbrothers

Ok, ja jak obejrze to się wypowiem. :)

Oliwia1

Zdecydowanie tak. Zagrała dość trudną rolę i zrobiła to perfekcyjnie, pomimo braku doświadczenia.

piotr_150

jak dla mnie Akademia nie przyznaje Osarow dzieciom bo boja sie ze sodowka im uderzy do glowy, ale to nie prawda ze nie sa w stanie dorownac!!!! Osment w SZOSTY ZMYSL przycmil calkowicie bruca willisa

piotr_150

No nie wiem czy to dobry pomysł z taką kategorią. Wydaje mi się że jeśli chodzi o dzieciaki to rywalizacja powinna mieć chyba bardziej formę zabawy niż poważnej konkurencji. Zwłaszcza w dziedzinie sztuki którą ocenić sprawiedliwie jest bardzo trudno, a moze i jest to zadanie nawet nie możliwe. Dorośli często nie potrafią sobie poradzić z taką presją , a co dopiero mówić o dzieciach. Ale może się mylę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones