Rafał Cieszyński

6,4
3 391 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Cieszyński

talentu nie ma, ma za to fajne mięśnie :)

EvilDevil_2

ani talentu ani mięśni

TakeMeToBrasil

wszystko z główką w porządku?

http://fitness.wp.pl/multimedia/galerie/go:3/art24.html

Rockman92

Tak, a czego ma dowodzić to zdjęcie?

TakeMeToBrasil

Że nie masz mózgu a Cieszyński ma mięśnie !

tomucho77

mózg ma każdy debilu ale nie każdy ma rozum jak widać po tobie, to że według takiego szczura jak ty on ma mięśnie to nie znaczy że je ma

TakeMeToBrasil

Ciekawe czy na żywo był byś taki mocny w ryju i czy wyskoczył by na ulicy do Cieszyńskiego z takim tekstem ?

tomucho77

nie bede ci odpisywal w dwoch tematach.

TakeMeToBrasil

A co sterydy ograniczają ci sprawność umysłową mózgu ?

TakeMeToBrasil

Tak w woli ścisłości, mięsnie też ma każdy ;)

robek88

Ten pan do którego piszesz nie ma mięśni (ani mózgu) !!!

tomucho77

po co sie pajacu odzywasz? pytal cie ktos? idz sie ponapinac na ulicy a nie w internecie.
ps. musisz za kazdym razem dawac te smieszne wykrzykniki?
ps2. kiedy przyjedziesz?

TakeMeToBrasil

Niedługo :)

tomucho77

to znaczy kiedy?
ps. potrafisz odpowiedziec na wiecej niz jedno pytanie?

TakeMeToBrasil

Pajacu umiesz czytać ? niedługo :) na razie nie mam czasu ma jeżdżenie po jakiś wsiach !

ps. nie panikuj dam ci znać gdzie i kiedy nie atakuję z partyzanta !

tomucho77

pajacu czekam na ciebie ponad rok wiec "niedlugo" w twoim wykonaniu brzmi dosc dwuznacznie!
jezdzenie po wsiach? jak lodz to wies to ty mieszkach w takiej dziurze gdzie gdy pies zdechnie to lancuch szczeka! leczymy kompleksy?!
potrafisz odpowiedziec na wiecej niz jedno pytanie?!

TakeMeToBrasil

"Woli ścisłości" od kiedy Warszawa jest wsią ? przed tobą jest kilku pacjentów którzy również chcą przefasonować moją twarz tak więc musisz uzbroić się w cierpliwość :)

"Woli ścisłości" za dużo się szprycujesz sterydami i przez to cały czas powtarzasz cały czas to samo "potrafisz odpowiedziec na wiecej niz jedno pytanie?!"

tomucho77

widzę że jesteś lubiany... tylko żeby coś zostało dla mnie.
dlaczego piszesz "Woli ścisłości"? to kolega wyżej napisał a nie ja, naucz się czytać.
cały czas powtarzam to samo zdanie ponieważ nie uzyskałem na nie odpowiedzi, być może spożywany przez ciebie alkohol negatywnie wpływa na umiejętność czytania, więc dla pewności postanowiłem napisać kilka razy.
" przez to cały czas powtarzasz cały czas" - to jest po polsku?

TakeMeToBrasil

Przestań szprycować się tymi prochami przychlaście a zrozumiesz w którym miejscu dałem ci odpowiedź na twoje pytanie !

tomucho77

za dużo szprycujesz się wódką "przychlaście", przez co cały czas powtarzasz to samo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TakeMeToBrasil

Muszę ciebie kolejny raz rozczarować NIE pijam tego typu trunków !!!

tomucho77

no w sumie dykta jest tańsza.

robek88

"Tak w woli ścisłości" to pisze sie w gwoli ścisłości.

TakeMeToBrasil

fakt jest 1:1 ;)

TakeMeToBrasil

że ma mięśnie?

Rockman92

mówisz o tych dociskanych pięściami bicepsach?

TakeMeToBrasil

Od kiedy otwarte luźne ręce są zaciśniętymi pięściami ?

tomucho77

od kiedy burak i alkoholik poucza innych?

TakeMeToBrasil

Od kiedy przyczłap który ma problemy z poruszaniem się spowodowanym przez nadmierny rozrost mięśni poucza zdrowego mężczyznę ? od kiedy przychlast który szprycuje się chemią zna się na piwie ?

EvilDevil_2

I urodę, i sympatyczną powierzchowność, przynajmniej kiedyś miał.

Klee

Ja uważam coś przeciwnego, jest to dobry aktor. Różnica między nim a polską sceną aktorską polega na tym, że po pierwsze nie wchodzi w dupę każdemu producentowi, po drugie szkolił się też w USA gdzie gra się inaczej na co oczywiście nasi guru pokroju Olbrychski i Englert prychają z pogardą i mają poklask u równie nadufanych reżyserów.

Jest niewielu aktorów, którzy potrafią powiedzieć o sobie prawdy, a cała masa włazidupów, celebrytów i zwyczajnych głupków. Innym przykładem niezłego aktora mającego poukładane w głowie jest Braciak, ale co z tego, że on jest dobry od jakiejś wymodelowanego picusia, jak on jawnie krytykuje polską filmografię, zawód aktora oraz jak sam się nazwał jest serialową szmatą, która występuje tylko dlatego, bo jest z tego hajs(podczas gdy wielu aktorów, którzy grają w syfach pokroju M jak Miłość stara się udowodnić, że te tytuły są wartościowe).

Abukashi

Dla jasności, talentu, ani warsztatu nie oceniałem.

Abukashi

coś w tym jest...

Abukashi

O w mordę, faktycznie, aż mi się zachciało sprawdzić;)
I to u Lee Strasberga, no no. Nieżle:)

EvilDevil_2

mięśni nie ma zadnych, w "Oficerze" może i trochę przytyrał do roli tego Zidana ale też zakładał koszulki o numer za ciasne.

EvilDevil_2

Talent ma obejrzyj sobie odcinek Kryminalnych w którym wystąpił ... rewelacyjna rola !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

jak ty masz mózg to ja jestem Serwacy...

tomucho77

przepraszam że uraziłem obiekt twoich westchnień :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones