Ray Liotta

Raymond Allen Liotta

7,9
23 981 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Liotta

Nie jest może bardzo dobrym aktorem ale jest niezły.
Powinien być wyżej w rankingu a nie na sześćset którymś miejscu...

mk34

wiesz nie jest to typ amantowski ani blondynka z wielkimi cycami które przemawiają za kunsztem aktorskim w filmwebowych rankingach. Ludzie oceniają wygląd nic więcej to jest ranking piękności a nie kunsztu aktorskiego.
Uważam, że Ray jest świetnym aktorem. W Wild Hogsach na samym końcu filmu jako rozklejony bandzior... powalający.

mk34

Narzekasz, a sam dałeś mu zaledwie siódemkę. ;) Ja również uważam, że powinien być wyżej w rankingu ale jak widać większości aktor aż tak bardzo się nie podoba tak jak mi. Chodzi mi oczywiście o grę aktorską. ;)

użytkownik usunięty
mk34

Nie przejmuj się internetowymi rankingami, każdy może sobie założyć na filmwebie tyle kont ile chce i może oceniać każdego aktora/film wedle własnego widzimisię. Wexmie ci taki troll założy 5 kont i odda 5 głosów 1/10 Rayowi dołóż jeszcze, że trolli są tysiące i masz przekłamaną statystykę.

nie przejmuję się ale trochę mnie to wkurza

mk34

Jest niezbyt wysoko, bo zagrał w jednym świetnym filmie, kilku dobrych i w całej lawinie badziewia. Przy ocenie aktora zawsze bierze się pod uwagę w jakich filmach gra, a Ray Liotta ma na koncie wiele bardzo słabych ról w bardzo słabych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones