Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon
Sztuczny_rarytas

Piękność, nie wiedzieć czemu uwielbiam ten typ urody, taki potocznie nijaki, niewyróżniający sie - a jednak piękny :)

DartiRevi

mi tim sie nie podobaja końskie mordy, nie nawidze jej jak galopuje w filmach

dzikZpuszczy

w Reese Witherspoon podoba mi sie tylko figura, zwłaszcza nogi. :D

radosnyradzio

A dla mnie ani brzydka, ani piękna. Baaaardzo przeciętna.

DartiRevi

Przeciętna napewno nie jest, ale wyjątkową pięknością też bym jej nie nazwała.
Mimo to tak przyjemnie się na nia patrzy!
Niewątpliwie ma w sobie to coś!

Sztuczny_rarytas

przepiękna, widziałam ją tylko ( jak na razie) w Just like heaven, tam była śliczna! Lubię taki typ urody ;)

aliccce

cudna jest :)

Sztuczny_rarytas

Jest cudowna i przepiękna Uwielbiam ją oglądać Jak dla mnie to idealna kobieta jeśli chodzi o wygląd

ryan45

brzydula...szczena i reszta.....do tego beznadziejna aktorka jedego wyrazu twarzy, gadajaca glosem jednopoziomowym, pozbawionym jakich-kolwiek emocji!! figure ma ok, ale twarz!!come on!! ludzie jesli ta szczena i zezowate spojrzenie jest piekne, to ja podziekuje...oczywiscie sa gusta i gusciki...i kazdy lubi, to co lubi... ale MOIM osobistym zdanie po prostu maszkara!!!!

domisku 24

A dla mnie jej twarz jest cudowna Nieważne jak gra - ja uwielbiam patrzeć właśnie na jej twarz Cóż zrobić

domisku 24

Podobną szczękę czy żuchwę ma Amelia Warner czy Annasophia Robb, a przecież są przepiękne. Reese ma niezbyt ładne rysy twarzy.

Sztuczny_rarytas

Brzydka nie jest, ale nie uważam, by było się czym zachwycać. Na pewno ma w sobie urok, choć niekoniecznie urodę...

adulescentiae

Uważam, że jest śliczna :) Nie podoba mi się tylko jej dziwny podbródek :P

Nikandra

cute

Sztuczny_rarytas

niby nie jest ładna, ale jednocześnie ma coś w sobie, coś co nie pozwala nazwać mi jej brzydactwem ;p

ewa1292

Całkowicie się zgadzam:) Nie jest pięknością ale ma w sobie coś co przyciąga wzrok......szpeci ją tylko podbródek Quentina Tarantino:)

Sztuczny_rarytas

Słodka jest:)

Coyotman

przepiękna

Sztuczny_rarytas

http://i.obrazky.pl/cudowny-usmiech-396-OBRAZKY.PL.jpg

Sztuczny_rarytas

W filmie Woda dla słoni Reese jest płaska jak decha, nie rozumiem, jak ona może być seksowna? Jej rozkloszowane zęby, głupi ten sam uśmieszek..., zero biustu..., szeroki nos; to ma być piękność???

Sztuczny_rarytas

Ma brodę jakby z kuli do kręgli dostała... Przeciętna uroda.

Sztuczny_rarytas

W filmach nie wygląda źłe. Czasem nawet dosyć dobrze (np w Water for Elephants wyglądała bardzo ładnie). Ale na zdjeciach, np z czerwonego dywanu.. wcale nie zachwyca, wręcz odstrasza :o

Maddie__

http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1/headlines/2009/02/reese-witherspoon-oscars- 2009.jpg
http://veryaware.com/wp-content/uploads/2011/08/reese-witherspoon.jpg
http://www.dolcedolce.com/ns_apr24th2007/reese_witherspoon.jpg
Bez kitu, jakby kulą do kręgli dostała... Kręgielnia.

platyna_2

pierwsze zdjęcie miażdży system.. naprawdę.
Nie wiem jak oni to robią,ze w filmach czasem można ja uznać za ładną.

platyna_2

Bez jaj, ludzie, każdemu się zdarza gorzej wyjśc na zdjęciu :) poza tym na 1 fotce ma głównie źle dobrany makijaż.

Spitfeuer

Jasna sprawa tyle, że jesli chodzi o Reese to jej do ideału daleko. Nie miałam na celu jej urazić, bo fakt, ma coś w sobie. Jednak ta broda.... No nie wiem. Zbyt perfidna jak dla mnie. Na pierwszej fotce źle dobrany makijaż a na reszcie? Źle dobrana szczęka.

platyna_2

Jeden ma brzydką szczękę, drugi brzydkie co innego, nikt nie jest idealny :)

Spitfeuer

Innych brzydkie co innego da się jeszcze zatuszować.

Sztuczny_rarytas

Dla mnie to jest wkurzająca... i brzydka, nie lubię tej aktorki.

Sztuczny_rarytas

Moim zdaniem jest śliczna ;)

kathi

Mnie jej uroda nie zachwyca, ani gra aktorska... To i to uważam za przeciętne.

Sztuczny_rarytas

Według mnie jest taka w sam raz, czyli ani nie brzydka, ani nie specjalnie najładniejsza, ale ma w sobie coś takiego, że wygląda uroczo.

Blu_jewel

Ma słodką buzię, urodę grzecznej dziewczynki, koleżanki ze szkolnej ławki, dlatego też zyskuje sympatię widzów. Wizualnie nie jest ładna, ale jest uroczą, cukierkową blondynką. Aktorka żadna wybitna z niej nie jest. Gra głównie w filmach miłosnych, idealnie zresztą odnalazła się w roli Legalnej Blondynki. Dziewczyna da się lubić, aczkolwiek produkcje z jej słodką buźką raczej mnie nie zachęcają...

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Bardzo piękna kobieta : )

Sztuczny_rarytas

ani to, ani to ..
przeciętna, dość łądna dziewczyna z wysuniętą dolną szczęką ;)
ani mnie ziębi, ani grzeje ..

Sztuczny_rarytas

Uwielbiam taki typ urody, może to dlatego napiszę właśnie, że jest piękna i idealna(do tego taka malutka). Mogę na nią patrzeć i nie odrywać wzroku;)

Sztuczny_rarytas

Jeżeli mam wybierać pomiędzy brzydulą, czy skończoną pięknością to to drugie czyli skończona piękność. Jest atrakcyjna przynajmniej według mnie. Każdy ma różna gusta. O gustach się nie dyskutuje.

marokesz2785

Według mnie z pewnością piękność :)

Sztuczny_rarytas

po prostu ładna, ani brzydka, ani piękność.

Sztuczny_rarytas

idealny typ aktorki komediowej. Nie widzę jej w roli heroiny. Taki typ elfa..

Sztuczny_rarytas

taki typowy rodzaj urody,jednak wg mnie jest śliczna.

Sztuczny_rarytas

Ani brzydka, ani piękna, ale ma w sobie coś oryginalnego i może się podobac :)

Spitfeuer

Specyficzna uroda. Na plus oczywiście.

Sztuczny_rarytas

Polki bywają zdecydowanie ładniejsze!

Sztuczny_rarytas

Raczej przeciętna z wygladu, ale na pewno bardzo wdzięczna, słodka i urocza. Za to jej ex mąż mmmm...

hupcio

ładna

Sztuczny_rarytas

skończona blondynka?:)

Sol1987

Mnie ona trochę przypomina pieska, którego miała w "Legalnej blondynce", ma coś takiego w twarzy, ale gra ok.

Sztuczny_rarytas

Średnia ale bardziej ładna niż brzydka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones