RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Wiecie może dlaczego otrzymała tą złotą malinę i czy chociaż ją odebrała ? Z góry dziękuję :)

gwiazda_hollywood12345

Pewnie dlatego że jest znana z muzyki. Ci od malin uwielbiają dawać te nic nie warte nagrody celebrytkom i piosenkarkom które próbują sił w filmach. Moim zdaniem Rihanna zagrała przyzwoicie. I nie, nie odebrała Maliny. Nikt nie odbiera Malin. Z tego co pamiętam po tą nagrode przyszła tylko Sandra Bullock. Skubana na drugi dzień dostała oscara, więc panowie od tych nagród mogli się cmoknąć w tylną część ciała.

dziurawa_krystynka

z tego co pamiętam to jeszcze maline odebrała Halle Berry za film Kobieta Kot wtedy zrobiła że tak powiem parodię samej siebie (chodzi o odbiór Oscara):)

nina2001

No widzisz, przeoczyłam to! :)

dziurawa_krystynka

A Mariah Carey i Britney Spears też nie odebrały Złotej Maliny ?

gwiazda_hollywood12345

Nic mi o tym nie wiadomo.

dziurawa_krystynka

Wiesz może jakiego wyznania religijnego jest Rihanna ?

gwiazda_hollywood12345

Raczej nie katolickiej. Pasuje mi na wyznawczynie okultyzmu. Nie zdziwiłabym się gdyby należała do sekty. Teraz wśrod amerykańskoch celebrytow są bardzo modne.

dziurawa_krystynka

Lubią dawać Maliny celebrytom i sławnym osobom, bo to przynosi największy rozgłos dla nich, a co za tym idzie pieniążki. Dlatego moim zdaniem Maliny g... znaczą ;)

Neils

Zazwyczaj właśnie ci dostają tę nagrody są więcej warci niż ci co dostaną Oskary.
Głównie to dotyczy filmów gdzię zawsze ten uznawany za najgorszy okazuje się świetnym filmem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones