River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 186 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix
missaint

to znaczy, ja pamiętam... ;)

missaint

Ja tez pamietam....Szkoda ze odszedl tak wczesnie...Byl bardzo uzdolnionym aktorem i muzykiem. Brakuje mi go jako aktora. Uwielbiam filmy , w ktorych zagral....

ala79

fajnie, że jeszcze ktoś prócz mnie, za chwilę się okaże, że jestem jakąś fanatyczką. Szkoda, szkoda. Też mi go brakuje jako artysty. Był przecież dopiero o progu swojej kariery muzycznej i filmowej. Nadal byłby młodym facetem. eh.

missaint

Nie jestes sama! Nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze sie tu odezwalas! Myslalam, ze malo kto go pamieta... Moze sie myle:) Wlasnie po raz 2 w tym tygodniu obejrzalam "Dodfight", wczesniej po raz ktorys z kolei " Moje wlasne Idaho". Byl niesamowity i taki piekny....Zal...

missaint

Ja też pamiętałem i do was się dołączam,tylko skupiłem się przy przy filmie Moje Własne Idaho,jedna tam napisała nie ładnie o nim i przez to zapomniałem przyjść tu.
Pozdrawiam wszystkich jego fanów.

użytkownik usunięty
missaint

Zawsze będę pamiętała sposób, w jaki grał.

missaint

Już bardzo mało ludzi pamięta, tak to chyba się dzieje a szkoda.
Ja zawsze pamiętam. Pozdrawiam.

missaint

Co roku pamiętam:-) "Moje własne Idaho" oglądam tak z 2 razy do roku od dobbrych 15 lat. Niezapomniana rola, choć inne też były świetne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones