River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

zarówno jako aktor ale także (a może przede wszystkim) jako człowiek....

Celebrity7

Zdecydowanie tak. Pomimo, że minęło już 14 lat to nadal jest dla mnie numerem jeden wśród aktorów, ale tak jak napisałaś, przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.

Celebrity7

wow celebrity ...milo widziec kolejna entuzjastke talentu rivera... witaj w naszym wąskim aczkolwiek elitarnym gronie :) wpadnij do mnie na bloga...mam tam dosc pokazne archiwum mediow i newsow o riverze .

River_Norton_is_gone

Dziękuję bardzo!! Na pewno zajrzę!! pozdrowienia:)

Celebrity7

To niesamowite... mija powoli 15 lat jak Go nie ma, a filmy z Jego udziałem mają taką siłe wyrazu ze uuuuaaa... w niedz leciały "Stracone lata" przez 2 godz trwania filmu przez moje wątle cialo przeplywala raz po raz fala dreszczy, ba! bylam jednym wielkim dreszczem, przez te 2 godz totalnie się wylaczylam na swiat zewnetrzyny i przenioslam w świat filmu, nawet gdyby okradali mi w tym czasie chałupe :D pewnie bym tego nie zauważyła... takie filmy i takie aktorstwo w dobie mroczkow, hiltonow i innych pożal sie Boze wynalazków, działają na moją skołataną dusze niczym balsam... tymczasem ide dopiescic swoje uszy jakms kawalkiem aleka's attic (dzieki ci boze za youtube:D) pozdr

goonie

chcesz to moge ci dac ich plyte w mp3.. bedziesz mogl sie cieszyc aleką w domu, pracy,szkole, autobusie , na basenie <hmmm brzmi jak tekst z reklamy jogurtu :)>

River_Norton_is_gone

czy chce? no pewnie ze tak! wiec jesli naprawde to nie problem to podaje maila kk83@o2.pl bede wdzieczna nawet za jeden kawalek :) z gory bardzo bardzo bardzoo dziekuje!!! :) pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones