River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

Mam pewne pytanie

użytkownik usunięty

Mam nadzieję ze mnie nie wyśmiejecie...Słyszałam gdzieś, ze Rivier zmarł w ówczesnym kubie Johhny'ego Deppa, w Los Angeles. Klub nazywał sie "Vipers Room". Czy to prawda? Wiem, ze zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków. Nie wiem tylko, czy prawdą jest miejsce całego zdarzenia. Czy mógłby mi ktoś napisać, czy to prawda?
Pozdrawiam serdecznie- Melody_Jodie

To prawda,mogłaś to sprawdzić na internecie

dla scislosci dodam ze zmarl przed klubem na oczach Christiny Applegate - to ta z Bundych, a narkotyki dostal na 90% od Keanu Reevsa

Xardazz

Szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z informacją o tym, że narkotyki były od Keanu, a bardzo interesuje się tą sprawą. Nawet na Discovery Channel w programie "Ostatnie 24 godziny" nie było o tym mowy.

magnum44

Mnie sie wydaje, że media znalazły sobie kozła ofiarnego - Keanu. Nie można tutaj obwiniać nikogo albo wszystkich.

Pozdrawiam.

Gyrapha

A do szpitala zawiózł go James Dean. Tak słyszałem. Ale nie jestem pewien czy to prawda.

użytkownik usunięty
Motorcycle_Boy

Tak, tak, słyszałam że sekcja zwłok wykazała obecność nasienia Elvisa Presleya...

Zapomniano tez dodac ze byl w 6msc ciazy z Marlonem Brando.

użytkownik usunięty
Pucin

hahah... no cóż w każdym razie dzięki za wyjaśnienie wątpliwości, jednak nie interesuje mnie kto był z kim w ciąży, więc twórzcie sobie te historie nadal... tyle, że gdzie indziej.

użytkownik usunięty

Nikt nie tworzy historii... poprostu dołączam się do kpin z jakichś głupich plotek (ahh straszna rzecz), które się po świecie rozchodzą niepotwierdzone ale pochłaniane jak świeże bułeczki... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones