River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

cZY prowadzisz w sieci jakiś blog o Riverze? chętnie poczytam wszystko co związane z tym wspaniałym aktorem. I bardzo chciałabym zobaczyć reportaż o jego śmierci, to co nakręcili że niby jego brat (którego uwielbiam)dzwoni po karetkę itd. - chciałabym to zobaczyć ale nie mogę znalesć i nie wiem jak nawet odtworzyć :9 pomożesz? prosze...

Sunny_flower

Wiesz co, ja Ci pomogę odrobinę:) zajrzyj tutaj- to blog Rivera Nortona, gdzie jest sporo linków do filmików z Riverem http://www.filmweb.pl/blog/entry/392038/RIVER+PHOENIX+-+multimedia+center.html A jutro na discovery ma być program o Riverze "Ostatnie 24 godziny: River Phoenix" Nie wiem o jaki reportaż Ci chodzi, ale wiesz co nie polecam Ci słuchać oryginalnego nagrania Joaquina dzwoniącego po karetkę... o chociaż może masz na myśli tę krótkometrażówkę http://www.imdb.com/title/tt0405684/ tam był motyw z nagraniem, River Norton chyba wciąż ten film ma...

Sunny_flower

czesc jolene - znow sie spotykamy :)))

no ale wracajac do meritum to jasne mam jeszzce ten film krotkometrazowy o riverze (stymze to jest o jego historii, niema tam samego rivera...ale pewnie o tym wiesz bo czytales forum :), jak chcesz moge ci go przeslac, umieszcze go na sendspace skad bedziesz sobie mogl go sciagnac na swojego kompa (on jest maly 190 MB), daj mi tylko swoj mail (to dostanisz download link na maila)

pozdrowionka
river norton !

Sunny_flower

oczywiście że nie zamieszczę, rozumiem to.

Dziękuje za pomoc:))

Sunny_flower

mail jeszcze nie doszedł..
może się źle wysłało? :(

Sunny_flower

no dobra wyslalem ci link recznie wiec powinno dojsc...daj znac czy dostales...jesli nie to najprawdopodobniej napisales z bledem nazwe swojego maila :)

River_Norton_is_gone

teraz doszedł :)

zaraz spróbuję ściągnąć, a potem o 21.00 bardzo bym chciała zobaczyć na discovery...

Sunny_flower

dziękuje ci za link :))) - już ściągnęłam i odsłuchałam - smutny bardzo :'(
ale bardzo chciałam to odsłuchac i nie żałuję ani trochę.
tylko mało co zrozumiałam, bo strasznie wszystko niewyraźne...może ty więcej zrozumiałeś z tego co mówili (joaquin i ten ktoś z pogotowia?)?

Sunny_flower

w weekend wysle ci n amaila tekst z tego nagrania ...

River_Norton_is_gone

ok naprawdę ci dziękuje! :)

Wczoraj oglądałam ten reportaż na Discovery - ostatnie 24 godziny życia ...
naprawdę bardzo dobrze zrobiony, ciekawe wywiady i inne, pomógł mi zrozumieć co czuł River w tych ostatnich godzinach zycia, dlaczego doszło do jego smierci, co się za tym kryło...
To był tak wrazliwy młody człowiek :( płakałam pod koniec reportazu.
Bardzo chciałabym go mieć na komputerze, jeśli ktoś wczoraj nagrywał albo wie gdzie znalesć go , pomoże mi? byłabym tak strasznie wdzięczna...

Sunny_flower

tak sie sklada ze jolene to nagrala na video i potem podrzuci na neta wiec niemasz sie co martwic ze ciebie cos ominie :)))

ile u jakie filmy vidzialas z rivem???ktory ci sie najbardziej podobal ??

p.s.
sorki ze wczesnie zwracalem sie do ciebie w rodzaju meskim ;) jakos tam niezauwazylem ze jestes dziewczyna :)))

River_Norton_is_gone

HEH... xD
Bo nik Anheles to tak naprawdę imię żeńskie z j.hiszpańskiego i pochodzi od słowa Anhel czyli Anioł :)

Kocham tego aktora chociaż dowiedziałam się o jego istnieniu całkiem niedawno i przypadkowo - oglądałam teledysk z piosenka Whih you are here na Youtube...i były jego zdjęcia (ktoś zrobił o nim teledysk do tej piosenki) zapytałam się kto to za aktor i byłam w szoku że jest to brat mojego ulubionego aktora Joaquina (przed tem słyszałam że Joaquin miał brata, który zmarł bardzo młodo ale jakoś nic poza tym). zaczełam szukać, dowiadywac się i oglądac filmy z Riverem i teraz uwielbiam go i żałuje że nie ma już ...:(

narazie nie oglądałam dużo filmów z Riverem ale strasznie mi na tym zlaezy, te co widziałam i strasznie mi się spodobały to:

W pogoni za sukcesem
Kocham cię na zabój
Stracone lata

chciałabym je mieć na komputerze :( i inne które tak polecacie
i ten reportaż wczorajszy - fajnie że będzie dostępny - napisz prosze kiedy :))))

Sunny_flower

...to znaczy jak będziesz wiedział ;))))
pozdrawiam ciepło!

Sunny_flower

nie od Anhel tylko od Angelo ;P
zjadłam litery xD

Sunny_flower

no to musisz koniecznie zobzczyc moje wlasne idaho i stand by me...no i 3 czesc indiany johnesa (tam jest riv w roli mlodego indiany...tylko 10 minutowy epizod ale zawsze...zreszta tu masz link

http://www.youtube.com/watch?v=otYcIuILrJI



Sunny_flower

ja mam filmy riva na kompie :))) buachachachacha <evil laugh> :))))
napisz do mnie maila to pogadamy ;-)

rivernorton@yahoo.com

River_Norton_is_gone

i na boga zaluz sobie jakis temat na swoim blogu a nie tak zasmiecamy forum rivera :)))

River_Norton_is_gone

ee tam zasmiecamy ;) wymieniamy opinie ;P

nie no już, założyłam temat, bardzo mi zalezaloby na tych filmach :>
i na tym wczorajszym reportazu...
pozdrawiam!:))

River_Norton_is_gone

hej, river norton, a jakie jego filmy masz?? mnie zależałoby na "kocham cię na zabój", "w pogoni za sukcesem" oraz na napisach do "straconych lat". nie wiesz może, gdzie mogłabym któreś z tych plików znaleźć?? skąd ty je wytrzasnąłeś? gdybyś mógł to napisz mi maila (octavia16@o2.pl). pzodrawiam.

Sunny_flower

Hej, ja też poproszę ten dokument na maila mojego chciałbym zobaczyć to nagranie... natil@vp.pl

Shadow_27

ktory dokument chcesz - ten z discavery czy drowning river phoenix ?

River_Norton_is_gone

River Norton, wyslesz mi audio gdzie Joaquin wzywa karetkę ?na adres justyna007_17@o2.pl

Justyna_0288

Ja bym chciała ten reportaz z Discovery:)
pozdr.!

Justyna_0288

i jeśli dałbyś radę to przetłumaczenie tych słów Joaquina rozmawiającego z pogotowiem, pamiętasz? pisałam tu o tym :)

River_Norton_is_gone

chciałabym ten, w którym Joaquin wzywa karetkę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones