River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

mówi sie że naprawde dobre zdjęcia potrafia uchwycić dusze osoby fotografowanej, jeśli to jest prawda, to to zdjęcie uchwyciło dusze Rivera...

Sookie

jak mozna dodawać zdjecia na fw....ciagle ta opcja jest w rozbudowie

Sookie

a to SA moje ulubione zdjęcia riva - wyglada na nich jak James Dean : )
powazny aktor a nie jakie słodkie zdjęcia majace roztopic serca nastolatek na calej kuli ziemskiej :-)

http://phoenixriver.altervista.org/immagini/idaho/mopi028.jpg [phoenixriver.altervista ...]

http://phoenixriver.altervista.org/immagini/idaho/mopi037.jpg [phoenixriver.altervista ...]


no i jeszcze to zdjecie – ale to tylko dlatego ze tu wyglada identycznie jak mój młodszy brat kiedy miał 13 lat :-)

http://phoenixriver.altervista.org/immagini/mosquito/mos039.jpg [phoenixriver.altervista ...]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
May_morning

ewelina, ty skończona kretynko, jak smialas umieszczac tutaj to zdjecie, porabalo cie idiotko??, idz sie leczyc!!!!!!!

May_morning

Aliciaa- słuszna reakcja!!! Ewelina, skoro sama zwracasz uwagę na to, że lepiej nie klikać, czyli nie widzieć to po cholerę podajesz link!!!!!! Wkurzyłaś mnie i za pewne innych, strasznie mnie wkurzyłaś!!!!!

jolene_2

czy mozecie napisac mi co było na tym zdjeciu ??

_Jacinda_

czy to bylo zdjecie w trumnie?? bo jesli tak to naprawde nieumieszczajcie go w tej sekcji ktorej tytul brzmi "piekne zdjecie" niesadze aby zdjecie zwlok do takich nalezalo.......pozatym zadne strony pzreznaczone dla fanow rivera go u siebie niezamieszzcaja - premedytacja - jesli kogos szanujesz to poprostu takich rzeczy nierobnisz.......

River_Norton_is_gone

O Boże, no sorry, ale nie otaczajcie człowieka jakimś kultem. Dałam link bo tak mi się chciało, może ktoś chciał to zobaczyć - miał prawo, jeśli nie chciał - nie musiał klikać, mówiłam co jest na zdjęciu.

I wybacz Alice, czy jak ci tam, ale może trochę spasuj i się uspokój bo wyzywanie kogoś od kretynów świadczy tylko o twoim poziomie.

Poza tym o narkotyki mi chodziło, ale widać nawet tego nie skumałaś. No tak, lepiej od razu napaść na człowieka. Złość piękności szkodzi. Jeśli komuś mówisz że zachowuje się nie na miejscu, to może sama najpierw daj sobą przykład bo nie wiem czy chciałabyś żebym cię teraz zwyzywała od kretynki, idiotki, debila i nie wiem czego jeszcze.

May_morning

Ewelina..ale co było na tym zdjeciu?? Bo nie wiem o co ten krzyk..A wpis został zablokowany..Mozesz odpowiedzieć???

_Jacinda_

Na zdjęciu był River w trumnie - zdjęcie wykonał jakiś fotograf który podobno się włamał. Dałam fotkę po to by tylko przekazać, że nawet uwielbiany River zadręczał się dragami no i jak to się skończyło. I takich własnie pięknych zdjęc o jakich była na początku mowa przez to już więcej być nie mogło... Oczywiste, że zamiarem było powiedzenie - co dragi robią z człowiekiem a nie jakaś prowokacja. W poście nie było nic obraźliwego czy coś w tym stylu, zablokowali to tylko przez link - który nota bene był dodany do kilku zdań ktore napisałam.

May_morning

ok a teraz spokojnie bez epitetow i na temat:

moze zamknijmy sprawe tego zdjecia raz na zawsze. TAK wszyscy wiemy jak zginol river. TAK wszycy znaja okolicznosci i cala tą tragiczna historie....i TAK wiemy co dragi robia z czlowiekiem i bardzo dobrze ze chcialas nam pokazac ich zgobny wplyw ALE to jest filmweb a nie osrodek do walki z uzaleznieniami i ludzie schodza sie tu poto by dyskutowac o czyim talencie i filmach a nie o tym co brał z kim spał i jakiej byl orientacji sexualnej - takei sprawy zostawiamy "super expresowi" i innych brukowcom....

jesli chcesz umiescic to zdjecie to i tak nikt ci tego niezabroni.....ale pomysl czy naprawde ludzie chca je zobaczyc.......wątpie by jakakolwiek strona nirvany imiescilaby w swoich fotogaleriach zdjecie kurta z przestrzelona głową - jesli takie by istniało.....


to wszystko

---------------------------
have a nice day

River_Norton_is_gone

do Eweliny: wiesz co...ludzie mnie zaskakuja i to zdecydowanie niepozytywnie, nie wierze ze ktoś (patrz: ty) nie mial zadnych skrupulów, zeby umieścic tutaj to zdjęcie...szok!!! twoje wyjasnienia co do powodów, dlaczego je tu zamiesciłas sa troche smieszne wiesz... uważasz ze my fani Rivera jestesmy tak ogarniczonymi osobami ze nie zdajemy sobie sprawy z tego do czego doprowadzaja człowieka narkotyki, i akurat ty jestes ta osoba która ma nas usmiadamiac, w dodatku w taki sposób?? i myslalas ze co??, jak umieściesz je tutaj to przestaniemy go lubic, ogladac jego filmy i dojdziemy do wniosku ze wcale nie byl swietnym aktorem??

...a co do kultu, którym niby to go otaczamy...masz absolutnie racje...zrobilam sobie w pokoju ołtarzyk z jego zdjęciami, codziennie pale swiece i nie moge zaczac dnia dopoki nie oddam mu nalezytej czci...to dopiero jest zabawne...

ciesze sie ze twoj post został zablokowany, bo gdybym zobaczyla tutaj to zdjęcie, to moja reakcja bylaby zblizona do alicii i jonele, zastanów sie nastepnym razem co wypisujesz i pokazujesz, troche szacunku dla tych których juz z nami nie ma...

..no i fakt, ze umiesiłas je w temacie który ja zatytułowałam "piekne zdjęcie", to miala byc jakas ironia?? - bez komentarza...

Sookie

naprawde ktos zamiescil tutaj to zdjęcie? straszne!! jak tak można??

blog_zamkniety_2

niestety,i bardzo zaluje,ze na nie spojrzalam:(

May_morning

May morning ciekawe jak Ty byś sie czuła jakby ktoś umieścił zdjęcie w trumnie kogoś Ci bliskiego? Więc pomyśl zanim coś zrobisz bo nie dość, że urażasz fanów to jeszcze nie masz szacunku dla osoby zmarłej.

May_morning

OSTRZEŻENIE - nie wyszukujcie zdjęć Rivera na yahoo bo jako pierwsze niestety pokazuje się właśnie TO zdjęcie.. a jak wiadomo nie każdy chce je oglądać..[np. ja nie miałam zamiaru]..

Sookie

Widziałam już gdzieś to zdjęcie z Riverem,ale nie na filmwebie. Jak zobaczyłam to zdjęcie to bardzo żle się poczułam i było mi smutno.
Uważam,że umieszczanie tutaj takiego zdjęcia nie jest dobrym pomysłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones