River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

Oczywiście, że Reeves jest winny jego śmierci ! Piep...narkoman wciągnął w to tak wspaniałego człowieka i aktora. Uwielbiam jego role. Jest dla mnie tym kim w latach 50. był James Dean. River jest niewątpliwie symbolem lat 90.

czesiek1986

Skad mozesz wiedziec ze Reeves jest czy tam byl narkomanem, moze River sam sie uzaleznil.

czesiek1986

nie badz smieszny... gdzie to przeczytales? na pudelku? ;>
nie znamy calej historii, rownie dobrze mozemy powiedziec, tak to Johnny Depp jest winny jego smierci bo umarl w jego klubie. nie osadzajmy ludzi po przeczytaniu jakis plotek w necie.
a tak wogole, to on sam soie byl winny. nie potrafil poradzic sobie ze slawa i przedawkowal, wiec jest to tylko jego wina.
wiem, ze zasluzyl on sobie na wielka slawe, za swoje dokoknania charytatywne itp, ale tylko on jest winien wlasnej smierci.
taka niestety jest prawda ;]

Kopczyczka

Właśnie, gdyby nie chciał to by nie brał xD

czesiek1986

spokojnie czesiu... :)
z tego co wiem to keanu nieprzykuwal rivera i niezpychal mu na sile cocainy. river byl calkiem uzym chlopczykiem z własnym rozumkiem i podejmowal w pelni swiadome (po narkotykach nieco mnie :) decyzje. to ze ktos z twojego otoczenia cpa nie czyni cie odrazu 100% przyszlym cpunem.. pozatym w woli scislosci to ni keanu :P - dla wszytkich zainteresowanych osoba odpowiedzialna za nalug rivera - polecam biografie, dokumenty oraz strony internetowe poswiecone riverowi, zamiast pochopnego rzucania oskarzen :)

3majcie sie dzieciaki.. i nierozrabiajcie tyle.. ledwo spuszczam oko z tego farum a juz sie bałagan robi :))))

River_Norton_is_gone

Odpieprz się koleś od Reevesa!! On naprawdę wiele przeszedł. Twoja mózgownica wielkości emenemsa nie jest w stanie tego przetrawić! Śmierć dziecka, narzeczonej, najlepszego kumpla (chodzi o RIVERA), nowotwór wykryty u siostry... Łatwo jest oskarżyć. Wskazać palcem. Najchętniej splunęłabym Ci w twarz. Nic nie wiesz o śmierci, czy uzależnieniu Rivera. Ani o Keanu, więc bądź łaskaw nie zaśmiecać forum takimi tematami, panie Wyrocznia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones