River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

witam!

Otórz w piątek miałam okazję świetny film ' Stand by me" z cudowną rolą Rivera (Chrisa), bardzo zainteresowala mnie posatac tak świetnego utalentowanego młodego aktora, więc postanowiłam się dowiedzieć o nim nieco więcej
i to czego się dowiedziałam bardzo mną wstrząsneło, nie mogę przestać myśleć o tym jak tak świetny krystalicznie czysty człowiek mógł zginąć w wieku 23 lat z przedawkowania. Czytałam różne fora internetowe i opinie
na temat jego śmierci są podzielone jedni piszą że brał i przedawkował a inni że wziął tylko raz bo był przygnębiony i nie wiedział co bierze.

Kto z was pamięta tego aktora, jak było naprawdę??

założyłam profil poświęcony pamięci młodego Phoenixa --> zapraszam do znajomych na http://nasza-klasa.pl/profile/23379782

beti_yeti

Podobnie to przeszedłem co ty ponad miesiąc temu obejrzałem MOJE WŁASNE IDAHO oglądałem go w kinie 1993 wtedy był to dla mnie nudny film po tylu latach gdy go ponownie obejrzałem zdołował mnie na drugi dzień zrobiłem to samo co ty bo zafascynował mnie swoją rolą Mikiego i coś mi jego twarz mówiła że widziałem dawno temu jak był młodszy a tu nagle szok i podwójny dół nie żyje !!! Szkoda naprawdę bo był wartościowym aktorem a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.

EHNATON2

Bardzo się cieszę że nie jestem z tym sama...Ciekawi mnie jedna rzecz związana ze śmiercią Rio, jedni piszą że brał narkotyki po tym jak spróbował na planie "My own private Idaho" i zaprzyjaznił się z narkomanami, czytałam też że w jego śmierć był zamieszany Keanu Reeves, zaś w innych zrodłach piszą że wziął tylko jeden raz bo był załamany bo nie mógł zagrać koncertu... i nie wiedział co bierze, wiesz może coś na ten temat jak było naprawdę...


Pozdrawiam

beti_yeti

Wiesz BetiYeti już tyle się na czytałem i jest tyle legend związanych z jego śmiercią że mam swoją teorie na ten temat na pewno River był odpowiedzialnym wrażliwym na nieszczęścia tego świata.
Faktem jest że zmienił się po zakończeniu produkcji ''IDAHO''ogromny wpływ miał ten film nie potrafił przejść obojętnie obok tego co widział i co go otaczało. Jeżeli chodzi o 31pażdziernika1993roku to jest i będzie tajemnicą ale na pewno nie odebrał sobie świadomie życia. Jeśli chcesz to napisz do mnie ehnaton @gery.pl bo tu się tak nie da opisać tego zbyt wiele miejsca by to zajęło;)Pozdrawiam fanów Rivera!!!

beti_yeti

BetiYeti oglądaj Discovery Channel 19.03 o godz.0:30 będzie dokument Ostatnie 24 godziny: River Phoenix polecam wszystkim.

beti_yeti

Właśnie obejrzałem ten dokument ostatnie 24-godziny Rivera Phoenixa i muszę przyznać że sporo mi rzeczy wyjaśnił ale pozostało mi wiele wątpliwości szczególnie ostatnia jego godzina życia?
Mam nadzieję że obejrzałaś ten dokument? jeśli nie ja go nagrałem na DVD pozdrawiam:)

EHNATON2

oo to bardzo dobrze jesli nagraleś;) a czy bylaby jakas mozliwosc przesłania tego filmu, poniewaz jak zwykle przegapilam, myslalam ze bedzie one emitowany z czwrtku na piatek a lecial z srody na czwrtek, jak zwykle przegapilam, jestem zla na siebie bo tak dlugo na to czekalam...

Pozdrawiam;)

beti_yeti

Napisałem tobie adres do mnie ja nie mam do ciebie więc daj znać dam tobie linka na niego .

EHNATON2

Odpisałam już na Twoją pocztę i podałam swój adres e-mail;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones