River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

czy ktos cos słyszał o tym filmie? albo widział? w kinie to chyba raczej nie był wyswietlany...byłabym wdzięczna za kazde info...

pozdrawiam

Sookie

Podczas gdy syn spędza całe dnie i noce nad ciałem swojej zmarłej żony na wysuszonych preriach Nowego Meksyku, jego ojciec (R.Harris), starając się mu pomóc, udaje się do właściciela obwoźnego teatru, Indianina (A.Bates).

Zmarła dziewczyna to jego córka. Ma też drugą córkę, która mogłaby zastąpić zmarłą siostrę u boku opętanego młodzieńca. W zamian za konie i drobną opłatę dziewczyna zgadza się wyjść za mąż za syna R.Harrisa i w ten sposób pomóc mu uwolnić się od władzy ducha jej zmarłej siostry...

to opis filmu ze strony Ale kino, emitowali ten film w 1999 roku, ale oni filmów nie powtarzają, więc na tym programie już go pewnie nie zobaczymy, ale kto wie, może jakaś inna stacja się pokusi;)
cieszy mnie jednak to, że jesienią wyemitują Moje własne Idaho:)
pozdrawiam

jolene_2

wielkie dzięki, w 1999 roku chyba jeszcze nie miałam aleKino, bo nigdy bym nie przepusciła tego filmu, fajnie by było gdyby kiedys jakaś stacja wyemitowała go, ...a tak przy okazji świetna wiadomość o "My own private Idaho" - uwielbiam ten film, weszłam na stronke alekino ale nie mogę znaleźć tej informacji, moze podac mi jakiś link???

pozdrawiam:)))

Sookie

wejdź na forum kinomana, pokój wszystko o... , kliknij na temat filmy z Riverem... :)

jolene_2

znalazlam ta informację, bardzo ci dziękuje:))

pozdrawiam:))

jolene_2

Ten film emitowala tez telewizyjna 2 pare lat temu, oni robia powtorki wiec jest szansa... pozdro, P.S. Bardzo lubie rivera ale film jest straaasznie nuuudny :)

zap

Gdyby ktoś jeszcze był filmem zainteresowany, to można go już dostać w Polsce na dvd pod tytułem „Cicha zemsta”.
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones