River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

był dobrym aktorem, miał przed soba wielką przyszłość, ale skończył marnie. czy to sie komus podoba czy nie. szkoda, bo może dziś równie powstawały piekne filmy z jego udziałem. Niestety tak to jest jak zdolnemu gówniarzowi uderzy woda soda do głowy. zacznie ćpać i ...trudno,

natixxxx

"woda soda"? A co to takiego?
Jakaś nowa wersja coca-coli?

Slamazzar

dobre! a ja też nie wiem co to ;) hehehehehehe

Gyrapha

Jak mnie denerwują takie tandetne wątki, które świadczą o nie wiedzy. Nie wiem kim jesteś panno panie n. ale River nie ćpał. Jego biografie mozna ściągnąć ze stanów, troche wysiłku, słownika i może przeczytasz, ze był weganem i słynął z bardzo zdrowego trybu życia. A przedawkował prawdopodobnie przez przypadek (narkotyki były w napoju nie był ten napój jednakowoż przeznaczony dla niego).Ja nie wiem jak było naprawdę, nigdy się nie dowiem, ale w takiej samej sytuacji jsteś Ty, więc nie wypisuj bredni o Nim jeśli mają być tylko poparte plotami z brukowców, przedawkować, nie znaczy że ćpał wcześniej.

Vanillia

Nie no, bez przesady, z tym napojem to naciągana historia.

Motorcycle_Boy

Też mi sie wydaje, że to mało prawdopodobne. Żaden narkoman nie chce przedawkować.

Gyrapha

Z tego co ja się orientuję, to Rio brał czasami , raz na jakiś czas , potem przestawał i znowu brał. Zaczął mniej więcej po filmie Running on empty, i to był między innymi powód zakończenia jego związku z Marthą Plimpton. Najgorzej było w trakcie kręcenia "Idaho". Tej feralnej nocy wziął po długiej przerwie, nie brał od swoich urodzin tj. 23 sierpnia, jednak wtedy w Viper room bardzo zależało mu na występie ze swoim zespołem Aleka`s Attic, niestety odmówiono mu wtedy występu, gdyż na ten wieczór zaplanowano już występy wielu muzyków, czym bardzo się rozczarował i wziął dużą dawkę na raz. Biorąc narkotyki reguralnie, organizm przyzwyczaja się do stałych dawek i żąda więcej, natomiast jeśli ktoś bierze tak jak on, czasem tak, czasem nie, po czym walnie sporą dawkę jednorazowo-organizm nie wytrzymuje.Wydaje mi się ,że w jego przypadku tak właśnie było.:(

Celebrity7

Znam dokładnie taką samą wersje i wydaje mi sie ona dość prawdopodobna, ale nigdy sie nie dowiemy jak naprawdę było.
Ale zawsze pozostanie dla wielu numerem jeden.

Pozdrawiam.

Gyrapha

Dokładnie, co ma w sumie za znaczenie sposób w jaki umarł, ważne kim był za życia, co robił, jaki był...dobrze,że my (m.in. ja, Ty- Gyrapho)o tym pamiętamy pomimo iż w Polsce nigdy nie był Public Person No. 1

natixxxx

Jak to łatwo niektórym z was przychodzi oceniać ludzi. A zwłaszcza tobie autorko tego dennego tematu. Nie znałaś go prywatnie, więc nie wpieprzaj się w nie swoje sprawy. Lepiej zwróć uwagę na to, że dla mnie to ty jesteś gówniarą bez szacunku dla drugiego człowieka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones