River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

zrobie wszystko tylko wymien sie ze mna na te utwory River!!!!

annica

spróbuj z tej strony, jest tam do ściągnięcia kilka piosenek Rivera, kilka piosenek Aleka's Attic, i kilka piosenek poswieconych Riverowi, niektóre nie są najlepszej jakosci...

http://river-phoenix.narod.ru/songs.htm [river-phoenix.narod.ru/ ...]

powodzenia:)

Sookie

dziekuje za pomoc:D Ale nie umiem ruskiego:D

Sookie

dziekuje za pomoc:D Ale nie umiem ruskiego:D

annica

ja tez nie znam rosyjskiego, po prostu wystarczy że klikniesz na linki i piosenki same sie ściągają, mozesz też przetłumaczyc stronke na angielski, trzeba zjechać kursorem na sam dół strony, tam znajdziesz ikonke "translate into english" i gotowe...

pozdrawiam:))

Sookie

dzieki:-P chyba musze qpic okulary ,bo nie zauwarzylam tego translate into english:-P ale chyba nigdy nie bedzie mi dane uslyszec jak River spiewa:(sciagnelam ten spakowany plik zip z tej ruskiej strony i pisalo ,ze jest corrupt:( nie wiem czy to moj win rar jest zepsuty czy te te piosenki na tej stronie.Maddy a tobie udalo sie je sciagnac i przesluchac?

annica

hej:)) tak, ja ściągnełam sobie te piosenki właśnie z rosyjskiej strony, byc może akurat trafiłaś na jakiś plik z błędem, spróbuj inne linki, znalazłam jeszcze dla ciebie pliki wideo z filmu "The thing called love", tam River spiewa dwie piosenki i możesz go nawet zobaczyc ;))
wejdz na stronke:
http://www.phoenix-clan.net
kliknij na banner River, po lewej znajdziesz "media" kliknij tam, następnie na "movie clips", czwarte od góry jest "the thing called love" i masz tam do wyboru dwie piosenki, mozesz je odtworzyc w windows media player, mam nadzieje że dobrze wytłumaczyłam:)))

pozdrawiam & polecam sie na przyszłość hehe;)))

Sookie

to jeszcze raz ja;))
tym razem włoska strona ;))

http://www.phoenixriver.altervista.org/rio_home.html [www.phoenixriver.alterv ...]
po prawej kliknij na multimedia

najpierw są zdjęcia, zjedz paskiem do video:

polecam:

"Belli e Dannati video" - (tutaj akurat River nie spiewa ale ktoś zrobił swietny teledysk do "my own private idaho", naprawde warto go zobaczyć)

"Lone Star State of Mine video" - a tu juz śpiewa, tez z filmu "The thing called love"

a jak zjedziesz jeszcze niżej paskiem to znajdziesz audio i masz wszystkie piosenki wystarczy że najedziesz na "nutke", a obok także teksty...

to tymczasem;)))

Sookie

wielkie dzięki za pomoc!!!!swietne stronki! ściągnęłam wszystko co się dało z tych stron łącznie z jego utworami.a ten film gdzie river spiewa 'w pogoni za sukcesem' to mam na kasecie(i jeszcze 7 innych filmow),ale zapomnialam,ze tam River spiewal,wogole w tym filmie to juz wygladal i zachowywal sie jakos dziwnie....nie wiem moze dlatego to tak odbieram bo zaraz po tym filmie zmarł tragicznie,a ta blondyna samantha mathis co grala jego dziewczyne to byla jego dziewczyna naprawde.szczesciara z niej...

jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc! pozdrawiam
jak bedziesz tez czegos potrzebowac to daj znac :-)

annica

cieszę sie ze mogłam pomóc :)) wow 7 filmów to całkiem sporo, widze ze trafiłam na prawdziwą fankę, super:))) jak juz tak sobie gawędzimy, to może napiszesz jakie to filmy? jestem strasznie ciekawska;))

pozdrówka:)))

P.S ściągnełaś sobie również ten teledysk do "My own private Idaho" z piosenką Madonny w tle? jesli tak... to jak wrażenia????;)))

Sookie

przedwczoraj zrobilam sobie dzien z Riverem ,sprawdzilam dokladnie kasety video i okazalo sie,ze mam nie 8 filmow tylko 9 filmow z Riverem:-) oto co mi sie udalo kiedys nagrac:

1.Dog Fight(amerykańskie psy)- lecial na programie tvn ,tv4 i HBO. ja mam z tvn i HBO ,bo pierwszy raz nagralam z tvn i sporo razy go ogladalam i sie kaseta troche zdarla:P wiec nagralam jeszcze raz ten sam film z HBO
2.I love You to death(kocham Cie na zaboj)- nagralam z programu tvp1
3The Mosquito Coast (wybrzeze moskitow)- z programu tvp1
4.Indiana Jones ostatnia krucjata- z programu tvp1
5.Stand by me-z programu tvp2
6.The Thing Called Love(w pogoni za sukcesem)-z programu tvp1
7.Jimmy Reardon (Night in the Life of Jimmy Reardon)- z programu Tvp3
8.Sneakers(bardzo malo tam gral wiec tylko nagrywalam momenty kiedy sie pojawial River)- z programu Tv4
9.Little Nikita- z programu tvp2

Jak widac najwiecej filmow z Riverem puszczala telewizja Tvp1,chwala jej za to.
Moje wlasne Idaho ogladalam ,ale nie nagralam ,bo wtedy jeszcze nie mialam videa.

A Ty masz jakies filmy z Riverem? jak tak to jakie?ja tez jestem ciekawska:]

mam tez na jednej kasecie program o Riverze ktory lecial bardzo dawno temu w programie E!
ale mam tylko doslownie pare minut z niego:(ktos mi skasowal poczatek i koncowke:(a bardzo wazne rzeczy tam byly,moze ty masz nagrany ten program o zyciu Rivera z E?Mieli pokazac nie pokazywane wczesniej nagrania z nieskonczonego ostatniego filmu Rivera,wiesz moze jaki to film?cudnie wygladal w tej scenie,podobnie jak w Dog Fight ,mial krotkie wlosy.

a co do videa My own private Idaho to tez sciagnelam ,ale nie slyszalam tam zadnej piosenki madonny w tle,River byl na pustej ulicy i cos opowiadal o tej ulicy.

to by bylo na tyle,do uslyszenia,pozdrawiam




annica

wow, ile filmów!!!!, jestem pod wrażeniem, mam tylko chwilkę bo niedługo wyjeżdzam i wracam za kilka tygodni, mam nadzieje ze nadal bedziemy kontunuowały rozmowę, obiecuje ze odpowiem po moim powrocie, trzymaj sie ciepło:))

pozdrawiam wakacyjnie;))))

annica

hej Virginia;)))))

witam ponownie, a wiec teraz pora na moją kolekcje hehe, z góry uprzedzam że nie jest tak imponująca jak Twoja, no ale cóz .....;)
a wiec tak...
filmy które mam w posiadaniu:
1) Stand by me
2) moje własne idaho
3) little nikita
4) Wybrzerze moskitów
5) Stracone lata
6) Indiana jones
7) Amerykańskie psy

ale widziałam również :W pogoni za sukcesem, Sneakers, Kocham cie na zabój,

mam do ciebie pytanie odnośnie filmu Night in the Life of Jimmy Reardon, jak ci sie podobał??? co prawda widziałam urywki, ale na nich były tylko sceny erotyczne hehe...czytalam gdzies ze River strasznie sie wstydził że zagral w tym filmie, ale to bylo za czasów gdy grał w czym popadnie ...tak wiec jestem ciekawa twojej opinii....

pytałas sie o film, który nigdy nie został ukończony, gdzie River miał krótkie włosy - nazywa sie Dark Blood

Programu z E! nie widziałam ale jak chciałabyś zobaczyć jakiś dokument to wejdz na stronkę

http://www.myownprivateidaho.com/ [www.myownprivateidaho.c ...]
po lewej rozwin pasek "multimedia files"

polecam:
this road will never end
River MOPI documentary
Mopi video by Matt later- to jest ten teledysk o którym pisałam z piosenką madonny w tle, ostatnim razem podałam ci zły link , niestety jest tylko połowa teledysku, gdzies w necie mozna znależć cały jak mi sie przypomini gdzie to dam ci znać
jest jeszcze reklama jaka River zrobił dla PETA

z reszta i tak pewnie sciągniesz sobi wszystkie pliki hehe;)))


pozdrówka:))

Sookie

witaj Maddy!
Ja tez niedawno wrocilam z wakacji z Warszawki i dlatego dopiero teraz odpisuje:]niedlugo koniec wakacji:( wiec trzeba korzystac!Twoja kolekcja tez godna podziwu!chyba tylko my mamy tyle filmow z Riverem:)jak udalo Ci sie zdobyc film Running on empty!?Lecial kiedys w tv?i jak Ci sie podobal?bardzo chcialabym go obejrzec, River podobno bardzo dobrze zagral, dostal za ten film nominacje do oscara i do zlotego globa,szkoda,ze nie dostal zadnej z tych nagrod:( Night in the life of Jimmy Reardon...zachwycona tym filmem nie jestem ,River zagral tam 17letniego pustego casanove(ktory pod koniec zmadrzal) i obrabial prawie wszystkie kobiety jakie sie kolo niego krecily:Pmial taka typowa role lalusia.Pewnie chcieli go wykreowac w tym filmie na idola nastolatek,moze dlatego River wstydzil sie za ten film,bo nie chcial byc tylko aktorem z piekna buzka.Kiedy dorosl wolal grac w ambitniejszych filmach a nie w filmach tego typu.No ,ale musial od takich rol zaczynac...dzieki takim rola pozniej sie wybil.moja ocena dla tego filmu to 5/10
skad ty znasz tyle fajnych stronek o Riverze:)tak zgadlas,wszystkie pliki sciagne:P

Widze,ze masz temat na blogu o braciach Phoenix,zaraz tam zajrze:-)

pozdrawiam

annica

hi;)
Być może niedługo uda mi sie obejrzec Jimmiego Reardona, mozna go obejrzec online na stronce reżysera tego filmu, ale po angielsku, i nie bede sie przejmowac czy to kiepski film czy nie hehe;)), nawet nie wiedziałam ze gra tam też Chandler z Friendsów (tak na marginesie jestem nieuleczalna fanką "Przyjaciół").
jesli chodzi o "Running on empty" to leciał niedawno na kanale "Cinemaxx", film jest naprawde przepiękny, nie dziwię sie że za tą role River dostal nominacje do oskara, bo wypadł rewelacyjnie, ale zawsze sie dziwie, że za "moje własne idaho", gdzie jest poprostu genialny - został pominięty w nominacjach. Ale tak czy siak rola Danny'go w Running on empty to jedna z jego najlepszych ról, pewnie wiesz mniej więcej o co w filmie chodzi, w każdym bądz razie Danny (michael) jest bardzo utalentowany muzycznie i mógłby zostać w przyszłości wielkim pianista gdyby nie to co w przeszłosci zrobili jego rodzice, i teraz cała rodzina za to płaci, ciągle zmieniają miejsca zamieszkania... a zreszta nie bede ci opowiadac mam nadzieje ze kiedys trafisz na ten film, a na końcówce gwarantuje ci ze wylejesz morze łez hehe;))) piękny jest w tym filmie jeszcze watek miłosny, ukochaną Dannego gra Martha Plimpton, ta która grała w Wybrzerzu Moskitów, a poza planem jego ówczesna dziewczyna, i widac tą chemię na ekranie...pozycia obowiązkowa - trzeba obejrzyc...czekam na twoje wrazenia po ściągnięciu filmików, a skąd znam tyle stronek??, to przez to ze współtworze stronke Rivera, i nie chwalac sie;))) większosc stronek www ja dodalam hehe;))
to tyle, pozdrawiam;)))

Sookie

witanko

No jak sie da to oczywiscie obejrzyj Jimma Reardona,jak nie bedziesz czegos rozumiec po angielsku to Ci przetlumacze,ale raczej nie powinnas miec problemow ze zrozumieniem,tym bardziej jesli przeczytalas opis z tego filmu w filmwebie.co do tego oscara za moje wlasne Idaho,to tez moim zdaniem powinien dostac conajmniej nominacje,jednak mysle,ze akademi filmowej wydawalo sie ,ze River bedac w tamtym czasie bardzo mlodym aktorem jeszcze zagra w przyszlosci w niejednym filmie.Nie wzieli pod uwage ,ze tak szybko umrze.Zauwazylam ,ze River lubil miec romanse z partnerkami filmowymi,lecz byly one bardzo krotkie.najbardziej mnie wkurzal jego zwiazek z samanth'a mathis,gdyz chodzila z nim tuz przed jego smiercia i go nie upilnowala...moim zdaniem ona olala jego problem narkotykowy,a tylko najblizsi moga pomoc w duzym stopniu narkomanowi przy wyjsciu z nalogu.a Ty czy zgodzisz sie ze mna ,ze mathis mogla go bardziej dopilnowac bedac jego dziewczyna?mam tutaj przedewszystkim na mysli rozmowy z Riverem.Jakos zrobilo mi sie smutno jak zaczelam o tyn pisac...naprawde mi szkoda tego utalentowanego aktora.

annica

ja uwazam że nie ma co szukac winnych tej tragedii, moim zdaniem był to wypadek, a z reszta to była decyzja Rivera, ale co ja tam wiem?.... chociaz nie uważam zeby był narkomanem, po prostu tak jak wiekszość wtedy sław lubił "zaszaleć" na przyjęciach itp., szkoda tylko że to akurat on zapłacił za to najwyższą cenę...jak o tym mysle to tez zawsze zbiera mi sie na płacz, zawsze sie zastanawiam w jakich filmach by jeszcze zagrał, czy byłby teraz taką gwiazda jak chociazby Johnny Depp...co do jego romansów, z tego co wiem to nie było ich az tak dużo: z Martha Plimpton, która poznał na planie Wybrzeza Moskitów był parą przez kilka lat, jak juz pisałam zagrali poźniej razem w "Running on empty" i zabrał też ja na rozdanie oskarów, był jeszcze zwiazany z jakas Sue, ale ona aktorką nie była, no i ze wspomiana przez ciebie Samantha Mathis...
obejrzałam Jimmiego Reardona - film nie był taki zły, jak sądziłam, napisze o nim jak znajde chwilke na moim blogu...

to tymczasem papa;))

Sookie

wpisałam się do twojego bloga i najlepiej będzie jak tam będziemy już teraz tylko pisać o Riverze.albo ,któraś z nas założy tutaj nowy temat ( bo ten temat ' jull nie moge nigdzie znalezc tych jego utworow!' już mnie wkurza i jest już w zasadzie nie na temat ).pozdro :)

annica

ok nie ma sprawy, moje gg to 1420957. odezwij sie i jakos ci je przekaze:)

annica

Rivera mozna tez uslyszec w filmie W pogoni za sukcesem (The Thing Called Love ) Spiewa i gra na gitarze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones