Robert CarlyleI

8,1
12 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Carlyle

Zagra równie genialnie:
- dilera/ćpuna
- robola robiącego striptiz
- pastora kanibala
- upadłą legendę Manchesteru City
- Hitlera - sic,sic,sic
- małego ludzika i wielkoluda w Little By Little ;)

Mega aktor, najlepszy brytyjski a najmniej znany ze wszystkich. Tylko jakieś Connery i Granty są chwalone.

Jordan66

Pytanko - gdzie Robert grał "robola robiącego striptiz" i "pastora kanibala"? Mam braki w jego filmografii, trzeba nadrobić mmm :)

NeoSocky

Robola w "Goło i Wesoło", a pastora to nie wiem.

Motorcycle_Boy

Kanibala grał w "Ravenous", chociaż nie jestem przekonana czy to był pastor-kanibal :). W każym razie zagrał rewelacyjnie, zdeklasował Guy'a Piearce'a o całe lata świetlne.

omnia

Tak, to był pastor zjadający ludzi :)

Jordan66

Zgadzam się bardzo nie doceniany aktor.Diler w trainspotting ,ćpun w the beach:D Spoko aktor jeden z najlepszych

użytkownik usunięty
kader87

Niedoceniany, fakt.
Ale dlaczego "Connery i Granty" z taką pogardą?:P

Z pogardą nie dla aktorów, zwłaszcza wobec Connery`ego ale dla ludzi wąsko myślących, ograniczających znajomość brytyjskiego kina do kilku nazwisk.

kader87

Jaki diler?? Co wam wszystkim z tym dilerem?Niech koleżanka jeszcze raz obejrzy trainspotting bo :
1. To świetny film
2. Bagby nie był dillerem, wogóle nie miał nic wspólnego z narkotykami w tym filmie, ani razu nic nie bierze., a jakby mało to kilkakrotnie krytykuje reszte bohaterów za ćpanie.Jest to bez wątpienia najbardziej negatywna postac w filmie ale wełaśnie o to chodzi że tylko on nie jest uzal4eżniony od Henryka.
a co do samego aktora to oczywiście macie racje, jest rewelacyjny. Pozdrawiam

Jordan66

No i oczywiście Dr Nicholas Rush w Stargate Universe. Moim zdaniem jedna z najbardziej przekonujących postaci tej serii. :)

Jordan66

Zaraz Wodzu zaraz, W Trainspottingu nie był ani ćpunwem ani dilerem tylko świrem "kumplem" ćpunów. Polecam obejrzeć fil jeszcze raz" Bagby nie brał prochów brał się za ludzi"

Jordan66

ajajaj jaki klops. Sorki Jordan myślałem że masz na mysli trainspotting, zapomniałem że Robert grał ćpuna w niebiańskiej plaży. Chociaż myślę, że w tej ciekawej dyskusji powinniśmy omijać niebiańską plażę bo to lipa, której nawet Robert nie uratował. Pzdr

lwidz

Miałem na myśli to i to, ale nie chciało mi się rozpisywać tylko w haśle ćpun/diler zmieściłem te klimaty jakie były w Trainspottingu.

Ja jeszcze bym dodał do listy postaci jakie kapitalnie gra:
- jeniec wojenny
.

Jordan66

W jakim filmie gral upadłą gwiazde Man CITY?

Rogs

There's Only One Jimmy Grimble.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones