Robert CarlyleI

8,1
12 006 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Carlyle

Uwielbiam ! moja ulubiona postać powinien dostać oscara ;p

BloodyMaja

zgadzam sie :) jest po prostu genialny!

BloodyMaja

Żebyś wiedział, że powinien dostać oscara. Bez niego nie oglądałbym, aż tak często serialu "Dawno, dawno temu" [w roli Rumpla z serialu jest genialny!].

jezdzec2000

Obejrzałam właśnie odc jego śmierci :( nie wiesz czy wróci?

BloodyMaja

Wróci, w odc. 13 serii 3 (na samym końcu tego odcinka).

BloodyMaja

Zgadzam się. To moja ulubiona postać z tego serialu. Gra aktorka genialna: oba swoje wcielenia zagrał wybitnie. Ten śmiech Rumpla... Te szaleństwo... Ta przebiegłość Golda... Najlepszy.

beatinha

A nawet trzy: Rumpel-krokodyl, Rumpel-tchórz i Gold. Wszystkie te trzy wcielenia zagrał skrajnie inaczej, przez co można powiedzieć, że jeden aktor stworzył w tym serialu 3 genialne potacie :o chapeau bas

BloodyMaja

zgadzam się z tobą, kocham go i dawno dawno temu oglądam tylko ze względu że on tam jest...

BloodyMaja

Witam

Nie ogladałem serialu "Once Upon a Time" i chciałem wiedzieć kim jest postać Roberta, co robi i dlaczego jest taki ciekawy według was?
Pisać co chcecie i wiecie.

presence

gra najpotężniejszego złego czarnoksiężnika we wszystkich światach i 2 najpotężniejszego czarodzieja we wszechświecie

jest postacią tak złożoną że brakło by mi dnia by opisać po prostu trzeba oglądnąć. Jest motorem napędowym wszystkich intryg i losów w całym serialu chociaż czasem nie świadomie i nie celowo

balchutowo10

a jakie ma przypadłości,nałogi , hobby? czym sie charakteryzuje?

presence

nałogiem jest dla niego Bella z miłości do niej robi wiele rzeczy [nie bede spojlerował :P ]

uwielbia zawierać umowy z bohaterami w których zawsze żąda jakąś cene za swoją "pomoc" bo jak mówi
"All magic comes with a price" co jest z grubsza jedynym nadrzędnym prawem w tym serialu jednak ta cena zawsze ma ukryte dno co jest również siłą napędową serialu

hobby to kolekcjonowanie przeróżnych rzeczy z kilku set lat od kiedy jest "The dark one" plus przędzenie na wrzecionie złota ze słomy co go odstresowuje

charakteryzuje się mega mocą oczywiście jej siłą napędową jest to że jest przeciwieństwem do całego dobra na świecie więc jak masz 100% magi to 50% jest dobre a reszta 50% zła i on ma całą tą złą :) [są jeszcze źli czarnoksiężnicy ale przy nim to jak dzieci z boiska przy Messim]
-Dodatkowo kocha intrygi i swojego syna [tu kończę bo spojlery]
-jest mega inteligentny i ogólnie najciekawsza postać z serialu

balchutowo10

dzieki,kiedys zobacze sobie wszystko na raz - nie ma to jak dziewiczy maraton :)

balchutowo10

Bo tak napisano jego rolę. Jego gra mnie nie przekonuje. No i żeby się podniecać rolą z bajki o czarodziejach?

balchutowo10

Wiem, że temat sprzed 2 lat, ale kto jest najpotężniejszym czarodziejem we wszechświecie, skoro jak napisałeś Rumpel jest 2? Jestem w trakcie oglądania i jestem ciekawa kto mógłby Rumpelkowi zagrozić

Violetti

Merlin on włada całym dobrem i kiedyś wysolowal zło i uwięził je w postaci mrocznego więc jest od niego znacznie silniejszy i włada całym dobrem

balchutowo10

Szybko nadrabiam serial i właśnie zaczęłam 5 sezon, gdy szukają go,by pomóc Emmie. Mam nadzieję, że jednak Merlin nie będzie taki silny i nic nie zrobi,bo chciałabym znów zobaczyć Rumpelka w roli Mrocznego :)

Violetti

powodzenia przekonasz się już wkrótce :) ale ogólnie wątek jak dla mnie był fajnie zrobiony

BloodyMaja

I moja także zgadzam się w 100% najlepsza postać w serialu

użytkownik usunięty
BloodyMaja

Oscarów nie przyznaje się za role w serialach.

BloodyMaja

to serial wiec oskara nie moze dostac
najwieksza nagroda za role serialowe to emmy

keteek

Wiem że nie przyznaje się za seriale :P

BloodyMaja

tylko dlatego oglądam ten serial..geniusz ..i ten jego spokój w tej roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones