Robert CarlyleI

8,1
12 039 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Carlyle

nooo to jest gość...

użytkownik usunięty

Niesamowicie błyskotliwy i zdolny, może stać się każdym, kim zechce być. Każda jego kreacja to brawurowy popis, wskazujący na dogłębne zrozumienie odtwarzanej postaci i wnoszący do filmu/spektaklu najwięcej, jak tylko można. Ten facet nie uznaje kompromisów i nie idzie na łatwiznę, niezależnie od rodzaju przedsięwzięcia, w jakim bierze udział.
Szczęśliwy posiadacz najbardziej nieprawdopodobnych oczu, w jakie kiedykolwiek zdarzyło mi się spoglądać. ;-)

zgadzam się co do tego, że jest genialnym aktorem. a co do oczu... cóż, musiałabym zobaczyć z bliska :) do tej pory oczy basisty The Ark, Lassego, wygrywają na całej linii - gdy w nie z bliska spojrzałam, byłam przez jakiś czas oszołomiona i chyba nawet się zachwiałam... :)

ehhhh, jak wy oceniacie aktora za oczy.....

robert c. jest rzeczywiscie b.dobrym aktorem niestety produkcje w ktorych ostanio grywa nie przynosza mu zasluzonej popularnosci ani uznania, moze kiedys bedzie mial wiecej szczescia przy wyborze scenariuszy

Logan

szkoda że jest o nim tak mało postów A to przeciez jeden z najlepszych brytyjskich aktorów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones