Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson
xoMonisiaxo

„Najlepszy aktor zaraz po jonym depie i borysie szycu”

Muszę ci powiedzieć, że masz bardzo ciekawy „gust filmowy”, tylko pozazdrościć.

BTW kto to jest dep?

The_Warden

Boszeee Johny Dep aktor nie znasz? ^^ xD

masz tu linka gluptrasie
http://www.filmweb.pl/person/Johnny.Depp :D

xoMonisiaxo

@Warden, no Jony'ego Depa nie znasz? To ten, co grał Dżeka Sparoła! :]

Pattwor

muhehehehe

xoMonisiaxo

Aaa, bożyszcze wszystkich nastolatek i gospodyn domowych!

A to źle że nie znam?

The_Warden

Cóż, powiedziałabym, że nie tyle złe, co dziwne. Trudno go nie znać choć z jednego filmu :) Trzeba przyznać, że Johnny Depp jest dobrym aktorem, a to, że stał się, jak to powiedziałeś "bożyszczem wszystkich nastolatek i gospodyn domowych", które nawet nie umieją poprawnie napisać jego nazwiska, to już nie jego wina, nie? :) Choć rzeczywiście, chyba nie wszystko poszło zgodnie z planem, skoro trafia do tak "zaszczytnych" wielkich trójek ulubionych aktorów, jak u twórczyni wątku. Smutne...

Pattwor

Ależ broń boże nie mówię o Deppie, aktorze, tylko właśnie o "depie" czyli niczym innym jak o obiekcie westchnien takich osób jak założycielka tego tematu.

The_Warden

Uf, to dobrze, już myślałam, że wychodzisz z założenia, że co (choć w tym przypadku - kto) modne wśród nastolatek to złe, szmira i w ogóle tylko komercyjna papka. Jak Pattinson... choć nie, on to naprawdę przykład bożyszcza sławnego przez komercyjną papkę... :)

Swoją drogą, jeszcze nigdy nikomu, kogo lubię nie życzyłam utraty fanów, tak Deppowi bardzo życzę, by w TAKICH rankingach spadał z hukiem! :D

xoMonisiaxo

wtf?
No dobra, lubię go, ale..... że co?!?!?!
Ooo a kto to Borys Szyc, bo dla mnie to jakiś tępak.-_-
Hahahahahahahah

xoMonisiaxo

na pewno po johnym deppie ale przed borysem szycem

xoMonisiaxo

Depie???? Aż mi szczena opadła, najpierw się naucz pisac i skończ przynajmniej 16 lat, a potem się dziecko drogie wypowiadaj. Uwielbiam Johnego Depp'a, ale nie jestem (niestety) już ani nastolatką ani (na szczęście) gospodynią domową. Poza tym nie rozumiem ja można kogoś nazwac ,,gluptrasem", jak samemu nie jest się lepszym. Na koniec pragnę pozdrowic wszystkich normalnych ludzi :P

Apanachi

Nie widzicie, że to prowokacja ?

Sissi_

@Sissi_ Spójrz na profil autorki tematu i jeszcze raz powiedz, że to prowokacja :D

Pattwor

@Pattwor - zwątpiłam w ludzi ... :0

xoMonisiaxo

ahahahaha

xoMonisiaxo

Czekam, aż założysz bloga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones